Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Edgars

HP prezentē planšetdatoru TouchPad (un divus jaunus mobilos tālruņus)

Tehnika, Video

HP prezentē planšetdatoru TouchPad (un divus jaunus mobilos tālruņus) HP trešdien īpašā preses pasākumā prezentēja savus jaunos produktus izmēros S, M, L - tātad mazs, vidējs un liels, kas dabā atbilst trim jaunām mobilajām ierīcēm - attiecīgi mobilajiem tālruņiem Veer un Pre 3 un planšetdatoram HP TouchPad.

Jaunajos produktos izmantotās tehnoloģijas lielā mērā patapinātas no HP nesenā pirkuma - kompānijas Palm, kuras nosaukums jaunajos produktos ir pilnībā pazudis, līdz ar to ļaujot tehnoloģiju portāliem Palm zīmolu pasludināt par mirušu.

Kamēr mazais Veer un “normālais” Pre 3 ir tikai divas papildus vienības starp simtiem citu viedtālruņu, mūs vairāk interesē TouchPad, jo šobrīd pasaulē ir tikai daži ievērības cienīgi un reāli iegādājami planšetdatori.

TouchPad izmēros ir populārā Apple iPad teju vai dvīnis. Arī TouchPad “seja” ir 9,7 collu LCD ekrāns ar 1024x768 pikseļu izšķirtspēju (pievērsiet uzmanību, tas nav šaurāk pielietojamais Galaxy Tab platekrāns!), kuru ietver solīds melnas krāsas glancēts rāmis. Galvenā vizuālā atšķirība no pelēkā alumīnijā ietvertā iPad ir TouchPad korpuss, kurš viz melni spīdīgā plastmasā.


TouchPad darbību nodrošina Snapdragon “system-on-a-chip” tipa 1,2 gigahercu procesors, bet datu glabāšanai atkarībā no modeļa būs pieejama 16 vai 32 gigabaitu atmiņa. Protams, TouchPad aprīkots arī ar modernai mobilai ierīcei piederīgām papildierīcēm - žiroskopu, akselerometru, GPS, uz lietotāju vērstu 1,3 megapikseļu kameru, WiFi, Bluetooth un tā tālāk.

TouchPad pie lietotājiem nonāks komplektā ar jaunāko HP webOS 3.0 versiju (telefoniem nāksies samierināties ar webOS 2.2). WebOS - vēl viena mobilā operētājsistēma - funkcionalitātē neatpaliek no konkurentiem, nodrošinot pievilcīgas lietotāja saskarnes, multitasking, tīmekļa un ofisa aplikācijas, sociālo tīklu integrāciju, e-grāmatu lasītāju; nav aizmirsta arī integrācija ar tādiem mākoņskaitļošanas servisiem kā Dropbox un draudzība ar drukāto mediju elektroniski pieejamām versijām.

Konkurentu vidū TouchPad izceļas ar maināma izmēra virtuālo tastatūru un webOS nodrošinātu “touch-to-share” saziņas iespēju ar HP jaunajiem mobilajiem tālruņiem, proti - mobilajā tālrunī atvērtu tīmekļa lapu vai citu resursu var atvērt planšetdatorā (un otrādi), ļaujot abu ierīču korpusiem saskarties. Līdzīgas komunikācijas iespējas piedāvā arī HP uzlādes ierīces Touchstone jaunākā versija - tas ir bezkontakta lādētājs, kurš nodrošina uz lādētāja korpusa novietota mobilā tālruņa vai planšetdatora
uzlādi ar indukcijas palīdzību (forši, nav jāsprauž štekeri).

HP TouchPad un Pre 3 pirktgribētājiem būs pieejams šā gada vasarā, bet Veer - jau pavasarī.


  
 
 Iepriekšējais →


.


↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies