Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

Electrolux RealLife trauku mazgājamās mašīnas konkurss noslēdzies ar kērlinga inventāra mazgāšanu

Testi, Video

Electrolux RealLife trauku mazgājamās mašīnas konkurss noslēdzies ar kērlinga inventāra mazgāšanuKā jau būsiet pamanījuši, pēc tam, kad mēs izmazgājām veselu kaudzi trauku, pāris datorus un kurpes ar lasi, mēs aicinājām arī jūs iesūtīt idejas ko vēl tādu interesantu varētu izmazgāt. Ieteikumi bija dažādi un nenoliedzami interesanti (sākot ar piesvīdušu motocikla ķiveri un beidzot ar sievasmāti). Taču par savdabīgāko mēs vienbalsīgi atzinām Aivara ideju izmazgāt kērlinga inventāru. Birstītes, kas laika gaitā paliek visai netīras, akmeni, kas varbūt nav īpaši netīrs, taču lieliski izskatās trauku mašīnā, un pat vienu no kērlinga komandas nesen izcīnītajiem kausiem.

Aivars ir ne vien kērlinga entuziasts, bet rūdīts kērlinga spēlētājs, kurš pārstāv Latviju pasaules līmeņa čempionātos. Nesen atgriezies no Eiropas čempionāta, Aivars ar komandu izvirzījis visai augstu mērķi - piedalīties 2014. gada olimpiskajās spēlēs Sočos. Kakao kolektīva un lasītāju vārdā vēlam veiksmi!

Kā mums veicās ar mazgāšanu? Daļēji. Akmens un kauss spīd un laistās, taču birstītes nepadevās trauku mašīnai. Laikam jau tomēr neskaitāmu spēļu laikā no ledus saberzētie putekļi ir pārāk labi "ieēdušies", lai vienā piegājienā padotos trauku mašīnai. Iespējams, ka mazgājot regulāri birstītes varētu uzturēt tīras. Bet varbūt tomēr ir lietas, kas trauku mazgājamajā mašīnā nav jāmazgā...

Vēlreiz paldies Aivaram par ieteikto ideju un sagādāto inventāru, par ko mēs dāvinām Electrolux tosteri. Apsveicam!


Tagad ķersimies pie konkursa otras daļas - ēdienu gatavošanas trauku mašīnā. Jāatzīst, ka šis izrādījās visai smags uzdevums, jo mēs saņēmām... vienu atbildi. Acīmredzot cilvēki joprojām ir pārāk aizspriedumaini un nespēj saņemties gatavot ēdienu trauku mazgājamajā mašīnā. Nebaidieties! Vismaz mūsu izmēģināto sautēto lasi ar dārzeņiem noteikti var atkārtot!

Tātad, par drosmi trauku mazgājamajā mašīnā izvārīt cīsiņus un olas, balvu - Electrolux blenderi - saņem Marina. Apsveicam!

Ar šo arī noslēdzam mūsu trauku mazgājamās mašīnas sāgu. Paldies Electrolux par testam atvēlēto mašīnu un pacietību noskatīties uz mūsu izdarībām ar to!

  
 
 Iepriekšējais →


.


Sludinājumi →Pievieno savu →
Pārdod
Huawei P30

245.00 EUR
Pārdod
Leica X2 + viewfinder

650.00 EUR
Pārdod
Lietots velo, 26

155.00 EUR
Pārdod
Palm Phone

115.00 EUR
Pārdod
Kalnu velo Atala, 26

110.00 EUR
Pārdod
Pixel 4a

269.00 EUR
Pārdod
Nokia 7.1, 64GB, Android 10

125.00 EUR
Pārdod
Xiaomi MI A2 Lite

95.00 EUR
Pārdod
Sony Xperia XZ1 Compact

145.00 EUR
↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies