Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Edgars

Laika ceļotājus medījot

Dažādi

Laika ceļotājus medījot Sliktas ziņas! Šodien, kad Lielais hadronu sadursmizētājs vēl tikai uzņem apgriezienus, paralēlās pasaules, tārpejas izejai uz citām dimensijām, kā arī ceļošana laikā mums vēl nav pieejamas. Tāpēc līdz brīdim, kad tu iznāksi no zila virpuļa un sadosi pa kaklu savam bērnības pāridarītājam, nāksies vēl mazliet pagaidīt. Tikmēr vari paņemt albumu un pārlūkot vecās fotogrāfijas: varbūt izdosies ieraudzīt kādas bildes stūrī sevi, aizceļojušu tālajā pagātnē?

Izrādās, ka lidojošo šķīvīšu tēma ir jau veca un apzelēta: tagad vecās muzeju bildēs nopietni ļaudis ar lupu rokās cenšas atrast pierādījumus laika ceļotāju vizītēm. Un – vai ziniet? - viņiem sokas! Kāda tilta atklāšanas bildē no 1940.gada acīgi ļaudis pamanīja personu, kuras pārlieku modīgā klozīte liek indivīdam izskatīties, mazākais, neiederīgi. Cits censonis Čārlija Čaplina filmu DVD ekstrās iekļautajos 1928. gadā uzņemtos video fragmentos ievēroja sievieti, kura nepiespiesti tērzē pa mobilo tālruni. Neticami? Šādi gadījumi ziņās tiek aprakstīti laiku pa laikam, taču netiek īpaši tālāk par izklaides rubrikām, jo tūliņ nogrimst skeptiķu, zinātāju un noliedzēju pausto pretargumentu jūrā (valdības aģenti ir visur!).

Lai būtu interesantāk, dažus gadus atpakaļ Volstrītā parādījās kāds vīrietis, kurš uzdevās par laika ceļotāju no 2256. gada. Bet vēl mazliet pirms tam kāds “laika ceļotājs” no 2036.gada ar saviem stāstiem mulsināja ļaudis vairākās diskusiju lapās internetā; viņš gan laika gaitā tika atmaskots, jo pienāca 2004.gads, par kuru šis “ceļotājs” bija stāstījis, un pierādījās, ka nākotne (par laimi) ir daudz saulaināka, nekā šis indivīds to aprakstīja. Morāle? Pirmā aizsardzība pret atmaskošanu ir ceļošana uz senākiem laikiem.

Tomēr, ja godīgi, es ļoti ceru, ka “pulksteni pagriezt atpakaļ” neizdosies. Nemaz nerunājot par to, ka satikt sevi bērnībā būtu ļoti mulsinoši, pamatoti var uzskatīt, ka ceļošana laikā iezīmētu pasaules galu. Tad jau labāk kāds asteroīds – tomēr vienkāršāk un vismaz man kā parastam lauku cilvēkam saprotamāk ...

  
 
 Iepriekšējais →


.


Sludinājumi →Pievieno savu →
Pārdod
MacBook Air 11-inch 2011

280.00 EUR
Pārdod
Nintendo Switch_Games

15.00 EUR
Pārdod
GoPro Hero 5_ 64GB

165.00 EUR
Pārdod
PS Vita Games

15.00 EUR
Pārdod
Mac Mini Late 2014

320.00 EUR
Pārdod
Nintendo Switch

285.00 EUR
Pārdod
PS4 Games

25.00 EUR
Pārdod
Apple Remote

15.00 EUR
Pārdod
PS4 Games

15.00 EUR
Pārdod
MagSafe 1/2 Cable 2m

15.00 EUR
Pārdod
Gaisa mitrinātājs Boneco

40.00 EUR
Pārdod
PS4 Pro 1TB

300.00 EUR
Pārdod
SONY BTX300 Bluetooth_WiFi

95.00 EUR
↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies