Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

Drazu putekļsūcējs

Dažādi, Eko

Drazu putekļsūcējsVisi putekļsūcēji ir drazām, bet šis ir īpašāks. Tas ne tikai savāks drazas, bet arī pats ir draza. Precīzāk sakot - tas ir veidots no drazām.

Izrādās, ka visa pasaule ir piedrazota ar plastmasu (pārsteigums, ne?...) Lai pievērstu tam uzmanību, Eletrolux nolēmis izveidot īpašu putekļrūcēju kurš veidots tieši no tām plastmasas drazām, kas izmētātas visos pasaules ūdeņos. Sākot ar lielo Klusā okeāna drazu salu* un beidzot ar mūsu pašu pludmali. Bariņš aktīvistu tepat mūsu jūras līča krastā savāca čupiņu drazu, ko nosūtīs uz Zviedriju putekļsūcēja radīšanai. Savākti ir gan pudeļu vāciņi, gan čības, gan zobu birstes.

Nav ne jausmas kā zviedri to pārvērtīs putekļsūcējā, bet es turēšu īkšķus, ka šīs drazas netiks pilnībā pārstrādātas, bet gan daļēji sakausētas. Iedomājies, putekļsūcējs, kura korpuss sastāv no kopā salipušiem pudeļu korķiem, čībām un citām drazām... Skaidrs, ka neviens tādu negribētu pirkt, bet tas lieliski simbolizētu izcelsmi un ideju (pievērst uzmanību vides piesārņojumam).

Protams, nerunāsim par to cik resursu un drazu tiek saražots, lai šīs drazas no visas pasaules aizvizinātu līdz Zviedrijai...

*- klusā okeāna drazu sala ir lielākais cilvēka radītais objekts. Tā ir okeāna straumju kopā sanestu atkritumu "sala", kas aizņem platību visas Eiropas lielumā. Smagi esam pieķēzījuši planētu, vai ne?
  
 
 Iepriekšējais →


.


Sludinājumi →Pievieno savu →
Pārdod
Xiaomi MI A2 Lite

75.00 EUR
Pārdod
Palm Phone

95.00 EUR
Pārdod
Lietots velo, 26

155.00 EUR
Pārdod
Pixel 4a

249.00 EUR
Pārdod
Sony Xperia XZ1 Compact

135.00 EUR
Pārdod
Samsung Galaxy S10e Black

199.00 EUR
Pārdod
Huawei P30

195.00 EUR
Pārdod
Leica X2 + viewfinder

650.00 EUR
↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies