Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

Drazu putekļsūcējs

Dažādi, Eko

Drazu putekļsūcējsVisi putekļsūcēji ir drazām, bet šis ir īpašāks. Tas ne tikai savāks drazas, bet arī pats ir draza. Precīzāk sakot - tas ir veidots no drazām.

Izrādās, ka visa pasaule ir piedrazota ar plastmasu (pārsteigums, ne?...) Lai pievērstu tam uzmanību, Eletrolux nolēmis izveidot īpašu putekļrūcēju kurš veidots tieši no tām plastmasas drazām, kas izmētātas visos pasaules ūdeņos. Sākot ar lielo Klusā okeāna drazu salu* un beidzot ar mūsu pašu pludmali. Bariņš aktīvistu tepat mūsu jūras līča krastā savāca čupiņu drazu, ko nosūtīs uz Zviedriju putekļsūcēja radīšanai. Savākti ir gan pudeļu vāciņi, gan čības, gan zobu birstes.

Nav ne jausmas kā zviedri to pārvērtīs putekļsūcējā, bet es turēšu īkšķus, ka šīs drazas netiks pilnībā pārstrādātas, bet gan daļēji sakausētas. Iedomājies, putekļsūcējs, kura korpuss sastāv no kopā salipušiem pudeļu korķiem, čībām un citām drazām... Skaidrs, ka neviens tādu negribētu pirkt, bet tas lieliski simbolizētu izcelsmi un ideju (pievērst uzmanību vides piesārņojumam).

Protams, nerunāsim par to cik resursu un drazu tiek saražots, lai šīs drazas no visas pasaules aizvizinātu līdz Zviedrijai...

*- klusā okeāna drazu sala ir lielākais cilvēka radītais objekts. Tā ir okeāna straumju kopā sanestu atkritumu "sala", kas aizņem platību visas Eiropas lielumā. Smagi esam pieķēzījuši planētu, vai ne?
  
 
 Iepriekšējais →


.


Sludinājumi →Pievieno savu →
Pārdod
Apple CD_DVD_RW

30.00 EUR
Pārdod
GoPro Hero 5_ 64GB

165.00 EUR
Pārdod
iPhone 7 Gold 32GB

165.00 EUR
Pārdod
Nintendo Switch_Games

15.00 EUR
Pārdod
MagSafe 85W

45.00 EUR
Pārdod
Magic Mouse

35.00 EUR
Pārdod
Blackberry Key2

200.00 EUR
Pārdod
SONY BTX300 Bluetooth_WiFi

95.00 EUR
Pārdod
Nintendo Switch_Games

15.00 EUR
Pārdod
Logitech WiFi Keyboard

45.00 EUR
Pārdod
Nintendo Switch_Mario Case

30.00 EUR
Pārdod
PS4 Games

15.00 EUR
Pārdod
PS4 Pro 1TB

300.00 EUR
Pārdod
Apple Remote

15.00 EUR
↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies