Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Guntis

Atklātas spiegošanas programmas priekš Mac

Softs, Mac

Atklātas spiegošanas programmas priekš MacŠe tev nu bija! Un vēl vakar mēs tā sapriecājāmies...

Par jaunumiem Apple pasaulē raksta Guntis no MacPasaule.lv

Intego firma paziņojusi par spiegošanas programmas OSX/OpinionSpy izplatīšanu ar vairāku ekrānsaudzētāju programmu palīdzību. Macworld ir publicējusi programmu sarakstu, kurās atrasta šī spiegošanas programma. Lietotājs instalē ekrānsaudzētāja programmu, instalējot tā prasa administratora paroli, lietotājs neko ļaunu nedomājot to ievada, un rezultātā tiek uzinstalēts ne tikai ekrānsaudzētājs, bet arī vēl “šis tas”, kas pa kluso sūta šifrētus datus uz kaut kādiem serveriem kaut kur tālumā…

Vienkāršs padoms — NEKAD neinstalējiet kaut ko dikti dikti smuku no nezināmas izcelsmes firmas. Ja gribat, lai ekrānsaudzētājs rāda smukas bildītes, tad nokopējiet paši bildītes no interneta, saglabājiet tās iPhoto programmas datubāzē (izveidojiet šim nolūkam īpašu albumu) un norādiet attiecīgo iPhoto albumu System Preferences > Desktop & Screen Saver sadaļā. Nekādas programmas bildīšu rādīšanai nav jāinstalē.

Noslēgumā pāris vārdi par Mac drošību — šādas programmas var uzrakstīt jebkurš, jebkurai operētājsistēmai. Šī programma faktiski ir klasificējama kā Trojāns, kas tiek instalēta un darbojas citas programmas aizsegā, un no tādām lietām neviens nav pasargāts. Pagaidām ar Mac drošību viss ir kārtībā, jo bez administratora palīdzības (ievadot paroli) programma pati sevi nespēj uzinstalēt un darboties. Līdz ar to atliek ievērot elementāro piesardzību — neinstalējiet visādus štruntus no nezināmām firmām. Un ja instalējat kaut ko, tad ievadot paroli, jūs izsakāt uzticību attiecīgās firmas izstrādātājiem un viņu programmai. Padomājiet, pirms uzticaties nezināmiem cilvēkiem.

  
 
 Iepriekšējais →


.


Sludinājumi →Pievieno savu →
Pārdod
MacBook Pro 2017

750.00 EUR
Pārdod
Logitech WiFi Keyboard

45.00 EUR
Pārdod
Nintendo Switch_Games

15.00 EUR
Pārdod
iPhone 7 Gold 32GB

165.00 EUR
Pārdod
PS4 Pro 1TB

300.00 EUR
Pārdod
DDR2 2GB x 2 gab

30.00 EUR
Pārdod
iMac 21

125.00 EUR
Pārdod
PS3 Slim 160GB

125.00 EUR
Pārdod
Logitech G602

55.00 EUR
Pārdod
PS3 Games_Accesories

5.00 EUR
Pārdod
Apple CD_DVD_RW

30.00 EUR
Pārdod
PS4 Games

25.00 EUR
Pārdod
MagSafe 1/2 Cable 2m

15.00 EUR
Pārdod
GoPro Hero 5_ 64GB

165.00 EUR
↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies