Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

Google TV [daudz jaunas drazas tavā televizorā]

Tehnika

Google TV [daudz jaunas drazas tavā televizorā]Vakar Google nāca klajā ar savu jauno lielo plānu - Google TV. Tā galvenā ideja ir vēl ciešāk piesiet mūs pie televizora, nodrošinot vēl lielāku skatāmo video klāstu.

Būtībā Google TV ir tikai virtuāls serviss nevis reāla aparatūra. Aparatūru ražos tie, kas to jau prot, piemēram Sony. Atliks vien jauno televizoru pieslēgt internetam un baudīt Google TV labumus.

Un labumu būšot daudz. Google TV ļaus nedzīvot pēc TV kanālu programmas, bet gan pašam meklēt ko skatīties un izvēlēties kad skatīties. Turklāt Google TV spēs sadarboties ar jau esošajām kabeļtelevīzijas un satelīttelevīzijas iekārtām. Lieliski.

Jebšu tomēr ne visai?


Realitātē tas nozīmēs vēl vienu kasti (tiem, kas negribēs pirkt jaunu televizoru ar integrētu Google TV), kas jāpieslēdz kaut kur starp jau tā daudz par daudz pie televizora pieslēgtajām kastēm. Vēl vienu pulti ko pazaudēt, un vēl vienu "avotu" uz kuru pārslēgties. Pēc tam sāksies jautrākais - būs jāatrod ko skatīties. Kas izklausās labi, jo īpaši tāpēc, ka televizorā būs Google pārlūks ar meklētāju, bet, piedošanu - kurš no mums zin ko skatīties? Mēs skatāmies to ko rāda šobrīd vai kādā citā iepriekš noteiktā laikā. Doma par to, ka sēdēt pie televizora un Gūglē meklēt ko skatīties man uzdzen šermuļus. Jo īpaši tāpēc, ka runa ir par legālo saturu, kura ir smieklīgi maz. Neviena lielā TV un kino kompānija nesāks tā vienkārši izlikt visu savu labumu brīvai lietošanai internetā. Rezultātā Google TV mūsu televizoros vienkārši ienesīs miljonus pilnīgi idiotisku mēslu ar ko ir pilns viss Youtube.

Zemāk Googe TV prezentācija, kurā viss izskatās daudz skaistāk nekā es aprakstīju.


  
 
 Iepriekšējais →


.


Sludinājumi →Pievieno savu →
Pārdod
Lietots velo, 26

155.00 EUR
Pārdod
Huawei P30

195.00 EUR
Pārdod
Xiaomi MI A2 Lite

75.00 EUR
Pārdod
Leica X2 + viewfinder

599.00 EUR
Pārdod
Samsung Galaxy S10e Black

199.00 EUR
Pārdod
Palm Phone

95.00 EUR
Pārdod
Sony Xperia XZ1 Compact

135.00 EUR
Pārdod
Pixel 4a

249.00 EUR
↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies