Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

ZipShot - ļoti ātri saliekams statīvs

Foto, Video
ZipShot - ļoti ātri saliekams statīvsVisi, kas nopirkuši spoguļkameru vai vismaz kaut ko tai līdzīgu, ātri vien saprot, ka komplektā vajadzīgs arī statīvs. Fotomākslas entuziasma pilni visi dodas uz veikalu un nopērk pašu labāko statīvu kādu vien var atļauties. Tad to uzstāda lai nobildētu svecītes tortē, vienreiz saulrietam, un vienreiz neveiksmīgā mēģinājumā nobildēt zvaigžņu kustību nakts debesīs. Pēc tam nāk skarbā atklāsme, ka tas verķis ir pārāk liels un pārāk neērts, lai to vienmēr staipītu līdz, tāpēc ar laiku tas arvien vairāk apaug ar putekļu kārtu kādā istabas stūrī.

Iespējams, ka šīs problēmas risinājums varētu būt ZipShot statīvs kurš ir viegls, neliels un ļoti, ļoti, ļoti ātri un ērti uzstādāms. Nekādu teleskopisko kāju, nekādu klipšu uz katras kājas. Vienkārši atsien savilcēju un skaties kā kājas pašas nostājas vietā. Eleganti. Un tas viss par nieka 50 dolāriem.

Protams, paliek jautājums cik stabili tās tievās kājiņas spēs noturēt lielu spoguļkameru. Un jā, īsti vīri uz tāda neatbalstītu pat objektīva vāciņu, bet mēs jau neesam nekādi īsti vīri, vai ne?

  
 
 Iepriekšējais →


.


↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies