Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

iPod jaunumi - Nano ar video un citas vilšanās

Apple, IPod, Video

iPod jaunumi - Nano ar video un citas vilšanās

Vakar atkal bija tā diena, kad Apple rīko jauno iPodu pasākumu. Veselu stundu tika stāstīts par dažādiem jaunumiem un labumiem, bet patiesībā visi palika mazliet vīlušies, jo bija gaidījuši ko satriecoši jaunu vai absolūti negaidītu. Taču izrādījās, ka vienīgais reālais jaunums ir iPod Nano, kam tagad ir iebūvēta arī video kamera. Un tam ir lielāks ekrāns. Un... būtībā tas arī viss.

Protams zināmi uzlabojumi bija visās jomās. Tātad Nano kamera, Classic tika pie lielākas ietilpības (160GB), Touch... patiesībā es tā arī nesapratu, kas tieši jauns ir Toucham, bet acīmredzot tas tagad ir vēl vairāk piemērots spēlēm. Un, protams, jaunas krāsas mazajam Shuffle, kurš ari pieņēmies ietilpībā sasniedzot 4GB.

Ar iPodiem saistīts jaunums ir iTunes 9. Jaunajā versijā nav dramatisku izmaiņu, bet klāt nāk Genius Mixes un Home Sharing. Genius ir tā kolosālā programmas spēja piemeklēt līdzīgas dziesmas no tām, kas jau ir tavos krājumos. Strādā ļoti labi un ir ļoti noderīgi. Genius Mixes darbojas pēc tā paša principa, bet iTunes jau pats sagatavo veselu čupiņu ar atlasēm, kas labi sader kopā. Sīkums, bet noderīgi. Home Sharing savukārt ļauj mūziku no viena datora iTunes ērti atskaņot un kopēt citā datorā.

Tagad par vilšanos. Pirmkārt jau nebija (un patiesībā tikai retais to gaidīja šodien) "touchbook" vai "iTablet" - laptops ar skārienjutīgo ekrānu par kuru baumo jau sen. Otrkārt, un šis bija vislielākais pārsteigums - iPod Touch nav iebūvēta kamera. Pēc baumām internetā neviens nešaubījās par šādu jaunumu. Tomēr nekā. Treškārt iPod Nano kamera spēj uzņemt TIKAI video. Bildes ne. Pilnīgs absurds. Un tā kā Nano nav nekādu bezvadu pieslēgumu, tad tikt pie uzņemtajiem video var tikai to pieslēdzot datoram un sinhronizējot ar iTunes. Ak jā, un uzņemtais video ir 640x480 pikseļu MAZS.

Starp citu, vai tev ir iPod? Vai tu gribētu? Kuru?


  
 
 Iepriekšējais →


.


Sludinājumi →Pievieno savu →
Pārdod
Dell alienware m17x

775.00 EUR
Pārdod
PS Vita Games

15.00 EUR

Damperu noma

38.00 EUR
Pārdod
PS4 Pro 1TB

300.00 EUR
Pārdod
MacBook Air 11-inch 2011

280.00 EUR
Pārdod
Blackberry Key2

220.00 EUR
Pārdod
MacBook Pro Retina 2013

899.00 EUR
Pārdod
Huawei P20, 128GB, 4GB RAM

155.00 EUR
Pārdod
iMac 21

245.00 EUR
Pārdod
Gaisa mitrinātājs Boneco

40.00 EUR
Pārdod
PS4 Games

15.00 EUR
Pārdod
PS3 Games_Accesories

5.00 EUR
Pārdod
MagSafe 85W

45.00 EUR
Pārdod
Apple Remote

15.00 EUR
Pārdod
PS3 Slim 160GB

125.00 EUR
↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies