Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

Amerikāņu ideja par auto pārstrādi

Auto, Eko, Video
Amerikāņu ideja par auto pārstrādiNauda par lūzni. Tā sauc programmu, kuras ietvaros savu pašreizējo auto iespējams nodot dīlerim, pretī saņemot 4000 dolārus, kurus var iztērēt iegādājoties jaunu "videi draudzīgāku" auto. Skan jau forši, bet kā jau viss Amerika - ideja aiziet idiotiskos absurdos.

Lai pārstrādei nodotās mašīnas dīleri neizmantotu rezerves daļām, viņiem tās ir jāiznīcina. Nevis vienkārši jāsapresē, bet pirms tam jānobendē dzinēji. Kā? Vienkārši. No motora tiek izlaista eļļa un tās vietā tiek iepildīts nātrija silikāta šķīdums, kurš karstumā pārvēršas par stiklu, pilnībā un neatgriezeniski nobloķējot dzinēju. Šādu galu ņem tūkstošu tūkstoši dažnedažādu auto, daudzi no kuriem varētu uzticami kalpot vēl desmitiem gadu. Bet aizbildinoties ar ekoloģiju Amerikāņi šādi mēģina sildīt savu grimstošo jauno auto tirgu. Tiesa, arī šī ideja sparīgi izgāžas, jo 90% no tiem, kas nodevuši savu "lūzni" izvēlas japāņu vai korejiešu auto. Tādējādi jau tā mirstošais amerikāņu auto tirgus turpina slīgt arvien dziļākā bezdibenī.

Zemāk pāris video ar dzinēja nogalināšanu. Auto entuziastiem nav ieteicams skatīties. Sirds sāpēs un apkārtējie nesapratīs kāpēc acīs sariešas asaras...

  
 
 Iepriekšējais →


.


↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies