Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

Peugeot RCZ

Auto, Peugeot

Peugeot RCZ

Francūži beidzot publiskojuši informāciju par jauno kupeju RCZ. Pēc būtības tas ir Peugeot 308, tikai ar nolaizītu jumtu. Neko daudz nerakstīšu, jo esmu līdz baltkvēlei nokaitināts par to, ka zināms autoražotājs, kura nosaukums sākas ar M un beidzas as ZDA atsakās uzņemties garantijas saistības, tāpēc ļaušu jums palasīt oficiālo informāciju par traku drosmi un milzīgu mērķtiecību.


Peugeot RCZ, pilns emociju

2007. g. septembrī notikušajā Frankfurtes auto izstādē Peugeot parādīja ideju automobili 308 RCZ – sportisku kupeju, kas neatstāja vienaldzīgu nevienu. Un doma uzsākt šī automobiļa ražošanu šodien ir kļuvusi par realitāti!

Šī sapņa realizēšanai bija nepieciešama milzīga mērķtiecība, traka drosme un liels radošums – vienu vārdu sakot, tas viss, kas piemīt Peugeot.

Dizaineri un inženieri ķērās pie darba, lai jaunā modeļa īpašības atbilstu tam, ko sola tā izskats. Ja sākotnējais mērķis bija saglabāt ideju automobiļa stilu, pieņemot ar šāda automobiļa ražošanu un pārdošanu saistītos izaicinājumus, tad gala risinājums aizgājis vēl tālāk… Inženieru komanda uzņēmās ļoti ambiciozus mērķus par RCZ braukšanas īpašībām un veiktspējas kvalitāti, lai automobilim nodrošinātu ļoti spēcīgu un tikai tam raksturīgu identitāti. Kompaktā 2+2 kupeja tika virzīta ražošanai ar mērķi radīt ekskluzīvu, emocijām bagātu automobili, kas paredzēts modernam, ļoti prasīgam un zinošam klientam.

Nosaukums RCZ simbolizē jaunā modeļa īpašo vietu Peugeot modeļu gammā. Tas ir pirmais vieglais automobilis, kur nosaukumā nav izmantota viena vai divas nulles.

RCZ simbolizē Peugeot pastāvīgās, taču vienmēr laikam līdzi ejošās vērtības.

RCZ proporcijas (augstums 1,36 m), rūpīgi veidotā virsbūves forma un jumts ar dubulto izliekumu nodrošina optimālu aerodinamiku, kur savu ieguldījumu sniedz arī kustīgais aizmugures spoileris, kas maina savu novietojuma leņķi atkarībā no braukšanas ātruma. Nonākot tirgū, RCZ ir pieejams ar trim dažādiem, Euro 5 normām atbilstošiem dzinējiem: 1,6 THP 200 ZS (6 ātrumu manuālā pārnesumu kārba), 1,6 THP 156 ZS (6 ātrumu manuālā vai automātiskā pārnesumu kārba) un 2,0 HDi 163 ZS (6 ātrumu manuālā pārnesumu kārba).

Ja ir vēlēšanās, ikvienam klientam ir iespēja padarīt savu RCZ individuālāku. Piedāvājumā ietilpst: karbona jumts, jumta loki dažādos krāsu toņos (melns, hroms, bēšs u.tml.), 18 un 19 collu diski ar dažādu apstrādi (melni matēts, melni spīdīgs, tumši pelēks, dimants), melnas, lakotas virsbūves detaļas, karbona spoguļu korpusi…

RCZ top ražošanas centrā Magna Steyr, kas ir specializējusies mazskaitlīgu ekskluzīvu automobiļu montāžā un atrodas Austrijas mazpilsētā Grācā.

Tādējādi tikai divus gadus pēc ideju automobiļa prezentācijas, RCZ ir gatavs stāties skatītāju priekšā septembrī, 63. Frankfurtes auto izstādē.

Latvijā RCZ nonāks pārdošanā 2010. gada pavasarī.

  
 
 Iepriekšējais →


.


↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies