Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

Google Chrome OS

Softs
Google Chrome OSJā, tā diena ir klāt, kad mēs oficiāli uzzinam par Google operētājsistēmu. Un kā jau mums likās pēc Google Chrome iznākšanas, šis interneta pārlūks patiesībā ir pamats visai operētājsistēmai.

Tad nu apsveicu visus ar Google Chrome OS. Tā ir viegla un vienkārša operētājsistēma, kas galvenokārt paredzēta mazajiem netbukiem (ļoti maziem protatīvajiem datoriem, piemēram Asus EeePC). Sistēmas pamatā ir jau pazīstamais pārlūks Chrome, kurā tad arī notiks galvenā darbošanās. Pārlūkā būs jau pazīstamais Gmail, Google Dokumenti, Picasa bildes un visi pārējie Google produkti.

Google sola, ka sistēma būs droša pret vīrusiem un citām nešķīstībām, turklāt tā būs atvērtā koda sistēma, kas nozīmē, ka jebkurš var tajā parakņāties un to uzlabot (vai pilnīgi sačakarēt). Programmu izstrādātāji droši var ķerties pie jaunu programmu izveides jau tūlīt, jo visas programmas darbosies web vidē - tātad interneta pārlūkā. Tas nozīmē to, ka visas programmas varēs lietot ne tikai Chrome OS lietotāji, bet jebkurš cits ar jebkuru pārlūku uz Mac, Windows vai Linux. Šādi bāzēta OS un tās programmas spēs startēties pāris sekundēs, kas būs pamatīgs atvieglojums visiem mazo laptopu lietotājiem - atver un sāc strādāt.

Google Chrome OS būs pieejama kaut kad rudenī nākamā gada otrajā pusē. Google jau runā ar lielākajiem datoru ražotājiem par konkrētiem netbuku modeļiem. Sāciet krāt naudiņu (ja gribēsiet jaunu netbuku, pati OS būs bezmaksas) un gatavojieties dzīvei vienotā Google pasaulē.

  
 
 Iepriekšējais →


.


↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies