Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

Sulas paka iPhonam

Tehnika, Mobilie

Sulas paka iPhonamNeticēsiet, pavisam nesen pieķēru sevi pie domas, ka es varētu gribēt sev iPhone. Jā, jā, tas ir pilnīgs draņķis kā telefons, bet tad es sapratu, ka telefonu kā telefonu es izmantoju tik gaužām maz (es zvanu vidēji vienam cilvēkam dienā un saņemu vidēji trīs zvanus dienā), ka tam patiesībā nav lielas nozīmes. Toties viss pārējais ko es daru ar savu telefonu ("sērfošana", RSS ziņas, Twitter, navigācija, utt utt) patiesībā uz iPhone lielā ekrāna izskatās labāk un ir ērtāk lietojams. Diemžēl vai par laimi mans operators (Bite - iesaku visiem, kas vēl baro alkatīgo LMT) nepiedāvā subsidētos iPhone, tāpēc par tā iegādi nemaz nedomāju. Galu galā neesmu vēl pārliecināts, ka spētu sadzīvot ar viņa trūkumiem. Viena no tādām lietām, par ko sūdzas intensīvi iPhone lietotāji ir baterijas mazspēja. Un te nu mēs beidzot nonākam līdz raksta varonim - iPhone Juice Pack Air.

Tā ir iPhone papildus baterija, kas maskējas kā pabiezs apvalks. Visai smalks veids, kā nodrošināt ar enerģiju rijīgo aparātiņu. Juice Pack ir ērti un ātri uzliekams un tas atstāj iespēju pieslēgt telefonu datoram. Turklāt to var atsevišķi ieslēgt tikai tad, kad vajag (kad paša iPhone baterija iet uz galu). Ar savu 1200mAh bateriju "sulas paka" spēj dubultot iPhone darbības laiku. 75 dolāri par šo prieku.

Padalieties, lūdzu, pieredzē iPhone lietotāji, cik ilgi izvelk jūsu mazie aparātiņi un kā jūs cīnāties ar baterijas taupīšanu?

  
 
 Iepriekšējais →


.


Sludinājumi →Pievieno savu →
Pārdod
Bērnu velo, 20

75.00 EUR
Pārdod
Google Pixel 3a

125.00 EUR
Pārdod
Sieviešu velo, 3 ātrumi

265.00 EUR
Pārdod
Vw Golf 5

3200.00 EUR
Pārdod
Meiteņu velo, 24

245.00 EUR
Pārdod
Samsung Galaxy S23 5G

315.00 EUR
Pārdod
Google Pixel 8, 128GB

395.00 EUR
Pārdod
Klasisks velo, 28

255.00 EUR
Pārdod
Google Pixel 7a

245.00 EUR
↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv
Mastodon
Realizācija Tup un Turies