Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

MiFi - pašam savs bezvadu rūteris

Tehnika, Mobilie
MiFi - pašam savs bezvadu rūterisPirms pāris nedēļām Amerikas tirgū parādijās jauns produkts - MiFi. Tas ir kabatas formāta bezvadu interneta piekļuves punkts, kurš pats pieslēdzas pie mobilā operatora 3G interneta. Izklausās sarežģīti, bet ideja ir pavisam vienkārša - ieslēdz aparātiņu, viņš atrod 3G signālu un piekonektējas internetam. Pēc tam tu ar savu laptopu izmantojot WiFi vari pieslēgties šai ierīcei un lietot internetu. Ērti. Taču pavisam ērti ir tas, ka pie MiFi var pieslēgties pieci lietotāji vienlaicīgi.

Protams, jāņem vērā, ka tiek izmantots mobilais internets, tātad tas būs visai dārgi. Ikdienā biroju nepieslēgsi ar MiFi, taču sēžot kafeinīcā varēsi ātri pieslēgties pats un arī draugiem dot iespēju pieslēgties. Tad visi kopā varēsiet lasīt Kakao.

Ir gan arī zināms mīnuss - MiFi pārdod tikai kopā ar konkrētu datu plānu. Tas nozīmē, ka katru mēnesi būs jāmaksā abonēšana par pakalpojumu. Jā, mobilie operatori joprojām grib raust baltu naudu no interneta lietotājiem. Kad un vai šāds aparātiņš būs kādam Latvijas operatoram ziņu nav. Bet vai jūs tādu lietotu?

Pie reizes atgādināšu, ka ar mazas programmiņas palīdzību arī Nokia telefonu var pārvērst par WiFi piekļuves punktu. Viss notiek gandrīz vienkārši un nekas nav (papildus) jāabonē.

  
 
 Iepriekšējais →


.


↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies