Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

Safari 4, nu jau bez Betas

Softs, Apple
Safari 4, nu jau bez BetasTrešais jaunums ar kuru šorīt kritīšu jums uz nerviem ir Apple Safari 4 interneta pārlūks. Beidzot tas ir izkļuvis no Beta stadijas un ir pieejams kā gatavs produkts. Apple rādīja veselu čupu dažādu grafiku ar to, cik ļoti ātrāks Safari ir par saviem konkurentiem. Ātrāks šis, ātrāks tas, ātrāka Java, ātrāka šmava. Rezultātā pārlūks patiešām ir kļuvis vēl mazliet ātrāks un lapas ielādē zibenīgi.

Diemžēl Apple ir padevušies spiedienam un atteikušies no Beta versijā piedāvātā tabu izvietojuma loga augšpusē (kā Chrome). Fināla versijā tabi atkal ir apakšā zem adrešu joslas. Daudzi par šo faktu speidz no sajūsmas, es, savukārt, burkšķu jau kopš vakar vakara. Augšējie tabi bija super ērti un labi pārskatāmi. Turklāt aizņem mazāk vietas. Bet nu nekā. Apple jau nebūs tas, kurš piedāvās izvēles iespēju...

Safari 4 ir pieejams gan Mac gan Windows datoriem. Visiem Mac lietotājiem, kas vēl sēž uz Firefox (vai diespasarg Operas vai Camino), noteikti iesaku beidzot pāriet uz Safari, jo tas ir krietni ātrāks un daudz stabilāks. Savukārt Windows lietotāji... es neredzu nekādu iemeslu kāpēc lai jūs izvēlētos Safari. Jums ir ļoti labi Firefox un Google Chrome.

  
 
 Iepriekšējais →


.


↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies