Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

Laptopu paliktnis

Dažādi

Laptopu paliktnis Visi, kas tur klēpī laptopu (klēpjdatoru) noteikti ir sapratuši, ka tas galīgi nav forši. Pirmkārt jau tas dators nežēlīgi sakarst un tā var pat gūt vieglus ādas apdegumus. Otrkārt no siltuma cilvēks svīst, kas nekad nav patīkami. Un treškārt tas vienkārši liekas tā nestabili un nepārliecinoši. Tāpēc daudzi ir atraduši lielas grāmatas, mazus dēlīšus vai kurpju kastes ko palikt zem laptopa. Ir, protams, arī tādi, kas neslinko un neskopojas un nopērk speciāli tam paredzētu paliktni. Viens tāds jauns nesen parādījies Belkin klāstā.

Tas ir Belkin CushDesk. Tam ir stingra un gluda virsma augšā, un mīksta ar audumu pārklāta apakša. Tātad kājām būs mīksti, bet dators varēs ērti sēdēt uz stingras virsmas un brīvi elpot. Virsma ir mazliet ieslīpa, lai būtu ērtāk turēt rokas uz klaviatūras un skatīties ekrānā.

CushDesk pieejami trīs dažādās krāsās un maksā visai demokrātiskus 30 dolārus. Tas gan ir pie viņiem. Ja šis paliktnis par līdzīgu cenu būs pieejams arī pie mums, es ņemšu ciet. Pagaidām mēs mājās izlīdzamies tieši ar delīti un lielu grāmatu, kas tomēr nav tas labākais. Šāds CushDesk būtu taisni laikā.


  
 
 Iepriekšējais →


.


↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies