Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

177 nav 177, jeb kā īpašie numuri var sagādāt īpašas ziepes

Video

177 nav 177, jeb kā īpašie numuri var sagādāt īpašas ziepesMaskavā nesen noticis visai amizants un gaužām nepatīkams pārpratums. Policija milicija aizturējusi nepareizo auto. Izklausās vienkārši, bet ja ņem vērā, ka aizturēt vajadzēja bruņotus noziedzniekus un, ka aizturētāji bija milicijas specvienība, tad nemaz tik vienkārši tas nesanāk.

Visa jezga izcēlās dēļ auto numura zīmes. Milicijai bija zināms, ka noziedznieki brauks pa Ļeņina prospektu melnā Porsche Cayenne ar reģistrācijas numuru 177-177. Šis auto arī tika aizturēts, pasažieri arestēti, kad pēkšņi atklājies, ka šis tomēr nav īstais auto. Izrādās, ka īstais auto brauc mazliet tālāk. Un jā, tas arī ir Porsche Cayenne melnā krāsā ar numuru 177-177 tikai ar atšķirīgiem burtiem. Skarba likteņa ironija, kas tomēr mudina neizvēlēties bandītu cienīgus auto ar smukām numura zīmēm.

Pārpratumā cietušais auto tikšot slabots (jā, specvienība to sagandēja visai skarbi) par milicijas līdzekļiem. Zemāk video, kur viss šis incidents ir labi redzams. Brīdinu gan, ka tiek lietota skarba krievu valoda, turklāt milicijas brutalitāte ir šokējoša.

Spied šeit, ja video nav redzams

  
 
 Iepriekšējais →


.


↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies