Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

Slimnīcu klaviatūra

Tehnika
Slimnīcu klaviatūraVai tev ir kādreiz nācies piesēsties pie kolēģa datora un secināt, ka viņa klaviatūra ir īsts netīrumu midzenis. Taustiņi ar melnām malām, burti vietām izdiluši, vietām lipīgi... Nav tā gadījies? Tad jau tu pats esi netīrās klaviatūras īpašnieks.

Klaviatūras, iespējams, ir netīrākā vieta uz zemes. Mikrobi un citas draņķības uz klaviatūras ir vairāk kā uz publiskās tualetes durvju roktura. Derētu ik pa laikam to noslaucīt. Bet vieta, kur regulāri un kārtīgi vajadzētu dezinficēt klaviatūras ir slimnīcas, jo tur no drukātāju pirkstiem uz klaviatūrām nosēžas visas iespējamās slimības. Nu, vismaz tā domā Medigenic, kas ir izstrādājuši klaviatūru speciāli slimnīcām.

Galvenā īpašība, kas šīs klaviatūras atšķir no ierastajām ir viltus taustiņi. Patiesībā virsma ir plakana, un tikai vizuāli rada iespaidu, ka taustiņi ir reljefā. Gludu virsmu, protams, ir viegli notīrīt, turklāt īpaša lampiņa regulāri atgādinās kad ir pienācis mazgāšanas brīdis. 140 dolāru cena, gan padara šo klaviatūru visai nepievilcīgu, jo iespējams lētāk būs regulāri nopirkt jaunu 10 dolāru klaviatūru...

  
 
 Iepriekšējais →


.


↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies