Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

Slimnīcu klaviatūra

Tehnika

Slimnīcu klaviatūraVai tev ir kādreiz nācies piesēsties pie kolēģa datora un secināt, ka viņa klaviatūra ir īsts netīrumu midzenis. Taustiņi ar melnām malām, burti vietām izdiluši, vietām lipīgi... Nav tā gadījies? Tad jau tu pats esi netīrās klaviatūras īpašnieks.

Klaviatūras, iespējams, ir netīrākā vieta uz zemes. Mikrobi un citas draņķības uz klaviatūras ir vairāk kā uz publiskās tualetes durvju roktura. Derētu ik pa laikam to noslaucīt. Bet vieta, kur regulāri un kārtīgi vajadzētu dezinficēt klaviatūras ir slimnīcas, jo tur no drukātāju pirkstiem uz klaviatūrām nosēžas visas iespējamās slimības. Nu, vismaz tā domā Medigenic, kas ir izstrādājuši klaviatūru speciāli slimnīcām.

Galvenā īpašība, kas šīs klaviatūras atšķir no ierastajām ir viltus taustiņi. Patiesībā virsma ir plakana, un tikai vizuāli rada iespaidu, ka taustiņi ir reljefā. Gludu virsmu, protams, ir viegli notīrīt, turklāt īpaša lampiņa regulāri atgādinās kad ir pienācis mazgāšanas brīdis. 140 dolāru cena, gan padara šo klaviatūru visai nepievilcīgu, jo iespējams lētāk būs regulāri nopirkt jaunu 10 dolāru klaviatūru...

  
 
 Iepriekšējais →


.


Sludinājumi →Pievieno savu →
Pārdod
PS4 Games

15.00 EUR
Pārdod
MacBook Pro Retina 2013

950.00 EUR
Pārdod
PS Vita Games

15.00 EUR
Pārdod
iPhone X 256GB

500.00 EUR
Pārdod
DDR2 2GB x 2 gab

30.00 EUR
Pārdod
MagSafe 85W

45.00 EUR
Pārdod
ASUS X53U

165.00 EUR
Pārdod
Apple Remote

15.00 EUR
Pārdod
PS3 Games_Accesories

5.00 EUR
Pārdod
Gaisa mitrinātājs Boneco

45.00 EUR

TH SYSTEMS

(par cenu vienosimies)
Pārdod
MacBook Black

145.00 EUR
↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies