Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

Robotu konkursa uzvarētāji!

Kakao, Konkurss

Robotu konkursa uzvarētāji!Beidzot ir klāt tas brīdis, kuru ar nepacietību gaida lielākā daļa Kakao.lv lasītāju - iRobot konkursa rezultāti. Visi, protams, grib uzzināt vai ir laimējuši. Un ziniet kas ir pats labākais? Gandrīz visi arī esat laimējuši! Kuš, kuš, protams, visiem konkursa dalībniekiem netiks savs robots. Ne tāpēc, ka mēs būtu skopi, bet tāpēc, ka jūsu ir tik ļoti daudz. Nu par visu pēc kārtas.

Tika saņemts milzīgs daudzums ļoti jauku atbilžu, tai skaitā 3 apjomīgas dzejas un vārsmojumi, 1 prozas un dzejas sintēze, lielfilmas scenārijs, 3 stāsti-noveles, 3 rotaļu apraksti, 1 ļoti zinātnisks traktāts un 3 zinātniski problēmraksti, 2 datorspēļu scenāriji, vizuālās mākslas darbs, kā arī vairākas fantasy žanra vēstules, apcerējumi topošajiem psihologiem un būtiskas ziņas dabas pētniekiem.

Atbildes ļāva aptvert, ka tik apķērīgai tautai vienas balvas konkursā vajadzētu dot krietni sarežģītākus jautājumus. Lasot iesūtītās atbildes lauzījām galvu par papildus balvu, ko dažādās proporcijās varētu piešķirt vairākiem dalībniekiem. Galu galā atradām veidu kā Roombu sadalīt sastāvdaļās un dot Jums iespēju to atkal salikt kopā. Tātad:
1) Kā runāts tiek piesķirta 1 galvenā balva - Roomba 560;
2) Tiek piešķirtas vairākas Dāvanu Kartes 150 Ls, 100 Ls un 75 Ls vērtībā, ko var katru atsevišķi izmantot Roomba vai Scooba robota iegādei www.irobot.lv;
3) Tiek piešķirts ievērojams skaits veicināšanas balvu - Dāvanu Karšu līdz 15 Ls vērtībā, kuras VAR apvienot un var izmantot 500 sērijas Roomba vai Scooba iegādei www.irobot.lv. Ja draudzīgi apvienosiet savas Dāvanu Kartes, tad ir iespējams iegādāt 3 gab. Roomba 530 tikai par Dāvanu Kartēm vien. Kā tās pēc tam lietot? Nu atkal draudzīgi un saudzīgi protams.

Dāvanu kartēm ir gana ilgs lietošanas termiņš, lai varētu izdarīt pārdomātu izvēli vai sameklēt entuziastus ar kuriem kopā iegādāties vienu iRobotu. Līdz maijam būs vēl arī daži jauni Roomba modeļi - Roomba 580 (jau ir), Roomba 562 (dzīvnieku mīļiem).

Dāvanu kartes tiks izsūtītas elektroniskā veidā, pārbaudiet savu epastu (tas gan nebūs šodien, jūsu ir tik daudz, mēs fiziski nespējam visu tik ātri paveikt). Lielo dāvanu karšu īpašnieki var pa tiešo doties uz iRobot.lv veikalu, piemaksāt atlikumu un iegādāties kādu no robotiem. Mazo karšu īpašnieki var darīt tieši tāpat, bet var arī apvienoties un pirkt robotu pa visiem kopā. Savdabīgi, bet jautri :) Var, protams, katrs individuāli piemaksāt un pirkt savu robotu.

Vēlreiz pateicamies par lielo atsaucību un par palīdzību. Atbilžu lasīšana bija patiesi aizraujoša un radās arī jaunas atbildes kā vēl precīzāk izskaidrot dažus robota darbības aspektus. Labākos darbus nopublicēsim kopējai apspriešanai :)

Paldies visiem, kas piedalījās, uzvarētāju un balvu saraksts ir zemāk. Lai veicas atrast sevi saraksta augšdaļā!;) Un neaizmirstiet apmeklēt Kakao.lv arī turpmāk un ieteikt to darīt saviem draugiem. Pie mums ir interesantākās ziņas un labākie konkursi!:)

Veiksmīgu dienu vēlot,
Kakao.lv un iRobot.lv  
 
 Iepriekšējais →


.


Sludinājumi →Pievieno savu →
Pārdod
SONY BTX300 Bluetooth_WiFi

95.00 EUR
Pārdod
Huawei P20, 128GB, 4GB RAM

155.00 EUR
Pārdod
iPhone 7 Gold 32GB

165.00 EUR
Pārdod
PS4 Games

15.00 EUR
Pārdod
PS4 Pro 1TB

300.00 EUR
Pārdod
Mac Mini Late 2014

320.00 EUR
Pārdod
GoPro Hero 5_ 64GB

165.00 EUR
Pārdod
MacBook Air 11-inch 2011

280.00 EUR
Pārdod
Apple CD_DVD_RW

30.00 EUR
Pārdod
Logitech WiFi Keyboard

45.00 EUR
Pārdod
Nintendo Switch_Mario Case

30.00 EUR
Pārdod
DDR2 2GB x 2 gab

30.00 EUR
Pārdod
PS Vita Games

15.00 EUR
↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies