Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

Smaidu šāvējs Sony Ericsson C510

Mobilie, Foto
Smaidu šāvējs Sony Ericsson C510Lūk telefons smaidu ķērājiem. Ieslēdz kameru, pagriez pret cilvēku, un gaidi kamēr tas pasmaidīs. Zemāk preses relīze.

Sony Ericsson paziņo par tālruni C510 Cyber-shot™ un ievieš tehnoloģiju Smile Shutter™

Sony Ericsson šodien paziņo par savu pirmo mobilo tālruni ar tehnoloģiju Smile Shutter™, kas iekļauta līdz šim lietotājiem pieejamākajā Cyber-shot™ tālrunī — C510 Cyber-shot™. Tehnoloģija Smile Shutter™ tiks pievienota arī 8,1 megapikseļa izšķirtspējas kamertālrunim C905 Cyber-shot™, kas tika izlaists 2008. gada novembrī.

Lasvegasa, ASV, 2009. gada 8. janvāris. Sony Ericsson šodien iepazīstina ar tālruni C510 Cyber-shot™, kas ir līdz šim lietotājiem pieejamākais Cyber-shot™ tālrunis, un lietotnes jauninājumu tālrunim C905 Cyber-shot™, kurš pašlaik atrodas pasaules pieprasītāko tālruņu sarakstā.

Sony Ericsson Cyber-shot™ tālruņi ir vieni no pieprasītākajiem tālruņiem – visā pasaulē jau ir pārdoti 32 miljoni Cyber-shot tālruņi, kas norāda uz uzņēmuma Sony Ericsson vadošo pozīciju tirgū, klientiem visā pasaulē piedāvājot lielisku kamertālruņu tehnoloģiju.

Ar tālruni C510 Cyber-shot™ uzņēmuma Sony Ericsson kamertālruņu iespējas pieejamas arvien vairāk lietotājiem un tirgus segmentiem visā pasaulē.
Tālrunis C510 Cyber-shot™
Tagad vairāk lietotāju var baudīt Cyber-shot™ iespējas bez kvalitātes kompromisiem. Sony Ericsson turpina virzīt izstrādi un novatorismu, kā arī sadarbojas ar labākajiem nozares partneriem, lai nodrošinātu esošos klientus un pircējus jaunos tirgos ar iespēju baudīt mobilās fotografēšanas priekšrocības.

Plašākam lietotāju lokam pieejamais tālrunis C510 Cyber-shot™ ir aprīkots ar lielisku augstākās kvalitātes attēlveidošanas tehnoloģiju un tam ir moderna klausules konstrukcija.

Tālruņa C510 Cyber-shot™ aprīkojumā ir:
Uzticama 3,2 megapikseļu Cyber-shot™ kamera;
Smile Shutter™ — gudra tehnoloģija, kas nosaka, vai persona smaida, un nekavējoties uzņem attēlu;
Sejas atrašana — fokusēšanas tehnoloģija, kas vienlaikus spēj uztvert līdz trim sejām;
Automātiskā pagriešana — iegūstiet ainavas vai portreta skatu, pagriežot tālruni;
Snapfish by HP — sākotnēji instalēta lietotne, kas ļauj lietotājiem nosūtīt drukāšanas pasūtījumus no tālruņa pakalpojuma sniedzējam Snapfish un iegūt kvalitatīvas fotogrāfiju izdrukas, kas tiek piegādātas mājās;
Iespējota piekļuve tīmekļvietnei YouTube™ — augšupielādējiet savus videoierakstus un attēlus tieši tīmeklī;
Funkcija Photo Fix — paralēlai baltā balansa, spilgtuma un kontrasta pielāgošanai;
Īsziņu sarakstes stils — ērti pārskatiet esošo īsziņu sarakstes vēsturi;
Iebīdāms lēcas vāciņš un apgaismoti attēlveidošanas īsinājumtaustiņi;
Automātiskais fokuss — uzņemiet labākos attēlus.

“Mēs esam kamertālruņu segmenta līderi un novatori jau kopš uzņēmuma pirmsākumiem,” sacīja uzņēmuma Sony Ericsson Attēlveidošanas produktu mārketinga vadītājs Svens Totē (Sven Totté). “Tagad mēs ar prieku paziņojam par C510 Cyber-shot — mūsu lietotājiem vispieejamāko Cyber-shot™ tālruni, kas ir aprīkots ar jaunām iespējām, kādas parasti ir pieejamas daudz augstākas klases tālruņiem. Tādas iespējas kā Smile Shutter™, tīmekļvietnes YouTube iekļaušana un pakalpojuma Snapfish by HP integrēšana padara C510 Cyber-shot™ par tālruni ar lieliskām izklaides iespējām. Šis tālrunis ļaus mums iegūt jaunus noieta tirgus un klientiem jaunas iespējas, lietojot mūsu Cyber-shot™ tālruņus.”

Tālruņa C905 Cyber-shot™ jauninājums
Fantastiskais tālrunis C905 Cyber-shot™ tagad ir vēl labāks, pateicoties jaunajai programmatūrai, par kuru šodien paziņoja uzņēmums Sony Ericsson. 8,1 megapikseļa izšķirtspējas kamertālrunis ir saņēmis lieliskas atsauksmes visā pasaulē.

Šis jauninājums ir izstrādāts, lai pircēju kamertālruņa iespējām pievienotu papildu vērtību un vēl vairāk uzlabotu šo lielisko izstrādājumu. Lietotāji, kuru īpašumā jau ir tālrunis C905 Cyber-shot™, varēs vienkārši lejupielādēt jaunās lietotnes no 2009. gada februāra vidus no tīmekļvietnes HYPERLINK "http://www.sonyericsson.com" www.sonyericsson.com

Uzņemiet pēkšņus dzīves notikumus ar tālruņa C905
Cyber-shot™ jauninājumu, kas aprīkots ar:
Tehnoloģiju Smile Shutter™
Piekļuvi tīmekļvietnei YouTube™
Funkciju WayFinder 8
Snapfish by HP — augstas kvalitātes izdevīgām izdrukām. Veiciet drukāšanas pasūtījumus tieši no mobilā tālruņa bez nepieciešamības lietot atmiņas kartes, kabeļus un pārlādēšanu;
Īsziņu/multiziņu sarakstes stils — lietotāji var pārslēgties starp parasto iesūtni vai tērzētavas stilu, kad sarakste tiek attēlota hronoloģiskā secībā.

Šodien tiek paziņots arī par tālruņa C905 Cyber-shot™ jauno krāsu — maigi rožainu, kas būs pieejama no 2009. gada 1. ceturkšņa un jaunu kamertālruņa statīvu IM502, kas jau ir nopērkams veikalos.

Tālrunis C510 Cyber-shot™ atbalsta tīklus GSM/GPRS/EDGE 850/900/1800/1900 un UMTS/HSPA 850/1900/2100. Tālrunis C510 Cyber-shot™ būs nopērkams no 2009. gada 1. ceturkšņa futūristiski melnā un spīdīgi sudrabotā krāsā.
  
 
 Iepriekšējais →


.


↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies