Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

Apple jaunumi: 17 collu MacBook Pro, iLife09, iWork09

Tehnika, Apple, Mac, Video

Apple jaunumi: 17 collu MacBook Pro, iLife09, iWork09

Lūk ir klāt kārtējā trešdiena, kad ziņojam par lielās otrdienas jaunumiem. Vakar Macworld pasākumā Apple prezentēja vairākus interesantus jaunumus, tiesa neko īpaši aizraujošu vai ļoti gaidītu. Visvairāk cilvēki cerēja uz jaunu Mac Mini, kurš ir ideāls dators jaunajiem Mac lietotājiem. Diemžēl tas jau ir tehniski nedaudz novecojis, un gribētos visai drīz ieraudzīt jaunu modeli. Bet nekā, vēl ne.

Pirmais no jaunumiem bija iLife programmu pakete, kas sevī ietver foto, video un mūzikas apstrādes programmas. iPhoto 09 tagad spēj atpazīt sejas un var kārtot fotogrāfijas arī pēc cilvēkiem. Šī ir interesanta un jauna lieta, kas kļūst arvien populārāka. Iepriekš jau stāstījām, ka sejas šķiro arī Google Picasa. Otrs ievērojamākais iPhoto jaunums ir spēja parādīt fotogrāfiju uzņemšanas vietu kartē. Tam gan ir vajadzīgs fotoaparāts ar iebūvētu GPS. Var, protams, norādīt arī manuāli kur tad bilde ir uzņemta.


Uzlabota tika arī iWork programmu paka. iWork Mac pasaulē ir tas, ko PC lietotāji pazīst kā Microsoft Office. Teksta, tabulu un prezentāciju programmas. Viss esot kļuvis vēl ērtāks un ātrāks. Nekas tāds revolucionārs gan nav parādījies.

Lielākais (burtiski) jaunums bija MacBook Pro 17 collu versija. Rudenī jau stāstījām par jaunās paaudzes 13 un 15 collu modeļiem, kas veidoti no viengabala alumīnija. Tagad kārtu atjaunoties piedzīvojis arī laptopu flagmanis. Neskaitot to, ka ir pieaugusi jauda (2.66GHz Core2Duo, līdz 8GB RAM, divas video kartes), galvenais jaunums ir baterija. Apple ar lielu lepnumu stāstīja par šo bateriju, kas esot labākā kāda jelkad radīta. Tā veidota izmantojot jaunu tehnoloģiju, kas ļauj maksimāli izmantot vietu, tādējādi palielinot baterijas ietilpību. Ar šo jauno bateriju MacBook Pro ar visu savu 17 collu ekrānu var darboties... astoņas stundas! Jāpiekrīt, ka visai iespaidīgi. Visai iespaidīga gan ir arī cena. 2800 dolāru.

Trešais lielais jaunums, kas ir ļoti aktuāls Amerikā (un citur attīstītajā pasaulē), bet visai neaktuāls pie mums, ir iTunes mūzikas veikala izmaiņas. Pirmkārt ir daļēji samazinātas dziesmu cenas, bet galvenokārt tās tiks piedāvātas bez DRM. DRM ir tāds draņķa kods, kurš ir iestrādāts mūzikas failā un kurš liedz šo failu pārkopēt. Tas darīts pirātisma apkarošanai, taču patiesībā cietēji ir paši legālie pircēji.

Vairāk par visiem jaunumiem var uzzināt Apple lapā. Iesaku arī noskatīties video kurā tiek demonstrētas jauno produktu iespējas: iLife, iWork, MacBook Pro 17.


iPhoto demo

iMovie 09 demo


  
 
 Iepriekšējais →


.


Sludinājumi →Pievieno savu →
Pārdod
MacBook Pro 2017

750.00 EUR
Pārdod
Logitech WiFi Keyboard

45.00 EUR
Pārdod
Nintendo Switch_Games

15.00 EUR
Pārdod
iPhone 7 Gold 32GB

165.00 EUR
Pārdod
PS4 Pro 1TB

300.00 EUR
Pārdod
DDR2 2GB x 2 gab

30.00 EUR
Pārdod
iMac 21

125.00 EUR
Pārdod
PS3 Slim 160GB

125.00 EUR
Pārdod
Logitech G602

55.00 EUR
Pārdod
PS3 Games_Accesories

5.00 EUR
Pārdod
Apple CD_DVD_RW

30.00 EUR
Pārdod
PS4 Games

25.00 EUR
Pārdod
MagSafe 1/2 Cable 2m

15.00 EUR
Pārdod
GoPro Hero 5_ 64GB

165.00 EUR
↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies