Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

Androids ir klāt!

Mobilie, Google, Android

Androids ir klāt!Kamēr mēs te priecājamies par iPhone ienākšanu Latvijas tirgū, pasaule jau saņem nākamo brīnumu - Google Android. Šo aparātiņu visi gaida jau sen, jo tas solās būt viss tas, kas nav iPhone. Pareizāk sakot viss, kas ir iPhone plus vēl daudz kas vairāk.

Aparātiņu ražo HTC un izplata T-Mobile, bet kā jau zināms programmatūru izstrādā vesels bars dažādu speciālistu Google uzraudzībā. Telefons ir piebāzts ar visiem iespējamajiem Google pakalpojumiem sākot ar Gmail un beidzot ar Google Maps. Protams telefonā ir GPS uztvērējs, kurš palīdzēs baudīt kartes un StreetView visā pilnībā.

Lai konkurētu ar Apple iTunes mūzikas veikalu, Android piedāvā Amazon MP3 veikalu, kur mūziku var iegādāties par 89 centiem (iTunes standarta cena ir 99 centi). Video cienītājiem patiks iebūvēts YouTube interfeiss.

Visas Android iespēja aprakstīt nav iespējams, jo tās ir burtiski bezgalīgas. Dažas programmiņas kas īpaši piesaista uzmanību - Enkin: ar GPS saistīts kompass, kurš var parādīt StreetView atkarībā no telefona pozīcijas; Locale: programma, kas var izpildīt visdažādākos uzdevumus atkarībā no telefona fiziskās atrašanās vietas, piemēram automātiski ieslēgt gaismu tuvojoties mājām, vai pamodināt datoru ienākot birojā; GeoLife: videi piesaistīts darbu saraksts. Piemēram, braucot garām veikalam telefons atgādina par nepieciešamajiem pirkumiem. Tuvojoties mājām atgādina iznest miskasti utt; BioWallet: atslēdz telefonu vai virtuālo seifu izmantojot acs zīlītes unikālo zīmējumu (katru reizi jānofotografē sava acs); GoCart: nofotografē preces svītru kodu un salīdzina online datubāzē atrodot kur šī prece ir atrodama lētāk; utt utt utt.


Programmu un iespēju klāsts patiešām ir bezgalīgs. Jautājums tikai ir, vai mēs visi esam gatavi tik intensīvi darboties ar telefonu, turklāt tādu, kurš izskatās tik sasodīti neglīts.

Maksā Android aparātiņš 180 dolārus komplektā ar operatora tarifu plānu, kurš vismaz pagaidām izskatās krietni izdevīgāks nekā iPhone piedāvātais. Par Android pieejamību Latvijā nekādu ziņu nav.

P.S. Sliktā ziņa, G1, kā šis telefons tiek dēvēts, nav normāla 3.5mm austiņu izeja. Lai klausītos mūziku ar šo telefonu būs vajadzīga speciāls USB adapters vai īpašas austiņas. Idiotisks risinājums...


  
 
 Iepriekšējais →


.


Sludinājumi →Pievieno savu →
Pārdod
PS4 Pro 1TB

325.00 EUR
Pārdod
PS3 Games_Accesories

5.00 EUR
Pārdod
PS4 Dualshock 4 Wireless

40.00 EUR
Pārdod
Gaisa mitrinātājs Boneco

45.00 EUR
Pārdod
Apple CD_DVD_RW

30.00 EUR
Pārdod
PS4 Dualshock 4 Wireless

40.00 EUR
Pārdod
Apple Remote

15.00 EUR
Pārdod
MagSafe 85W

45.00 EUR
Pārdod
MacBook Black

145.00 EUR
Pārdod
iPhone X 256GB

500.00 EUR
Pārdod
PS4 Games

15.00 EUR
Pārdod
PS Vita Games

15.00 EUR
Pārdod
MacBook Pro Retina 2013

950.00 EUR
Pārdod
PS4 Dualshock 4 Wireless

40.00 EUR
↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies