Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

1. septembra konkursa rezultāti

Dažādi, Kakao, Konkurss
1. septembra konkursa rezultātiBeidzot esam izlasījuši lielo sacerējumu kalnu un apkopojuši rezultātus. Darbs nebija viegls, jo sacerējumi tika iesūtīti pārsteidzoši daudz. Lielākoties tie ir skolnieku un studentu stāsti par saviem piedzīvojumiem mācību iestādē, taču ir arī pa kādam ar skolu nesaistītam darbam. Tas labi, jo tāds jau bija konkursa uzdevums - rakstīt par jebko, kas ir saistīts ar pirmo septembri.

Liela daļa raksta par tipiskām jauniešu problēmām - pirmo (n-to) iemīlēšanos, atkalsatikšanos ar iecerēto pēc vasaras brīvlaiku un citām sirdslietām. Protams neizpalika arī paģirainie piedzīvojumi.

Nu labi, ķeramies pie lietas. Tātad, konkursa uzvarētājs un laimīgais iPod nano saņēmējs ir...


Renārs, ar savu darbu "Negaidītais pārsteigums - esmu palicis uz otru gadu!" Par tādu centību un apņēmību mācīties mēs vienkārši nevarējām neapbalvot. Malacis Renār, apsveicam!

Diemžēl uzvarētājs konkursā var būt tikai viens, taču mums tik ļoti iepatikās vēl dažu autoru darbi, ka nolēmām viņiem piešķirt "mierinājuma balvas" - Kakao t-krekliņus. Šie autori ir: Lāsma ar "Es nezinu, ko es izdarīju pagājušajā vasarā, jeb Slīteres Zilie kalni* un to apkaime" un Valdis ar "Dzeja vai rīmes"

Par balvu saņemšanu uzvarētāji tiks informēti individuāli. Pārbaudiet savus e-pastus!

Paldies visiem, kas piedalījās! Paldies visiem, kas lasa Kakao! Turpiniet to darīt, jo mums vēl daudz pārsteigumu priekšā!

P.S. Turpmāko dienu laikā publicēsim labākos un interesantākos sacerējumus.

  
 
 Iepriekšējais →


.


↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies