Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

Ielādē bildes Picasa Web albumos ar e-pastu

Softs, Picasa, Google

Ielādē bildes Picasa Web albumos ar e-pastuŠķiet Google ir pamatīgi sarosījies attīstīt Picasa bilžu albumus gan datorā gan internetā. Nesen stāstījām par jauno unikālo iespēju atpazīt sejas fotogrāfijās, tagad kārta pienākusi papildus iespējai ielādēt bildes Web albumos. To var izdarīt sūtot bildes uz īpašu e-pasta adresi. Picasa serviss saņem šo vēstuli un pievienotās bildes ieliek jaunā albumā "Drop Box".

Lai sāktu lietot šo iespēju dodies uz Picasa Web albumu iestatījumiem un ieķeksē "Upload Photos by Email". Tad izveido kādu sev vien zināmu epasta adresi (tā būs tikai un vienīgi bilžu saņemšanai!) un gatavs! Tagad jebkuru bildi vari sūtīt uz šo adresi un tā automātiski tiks ielikta tava albumā.

Šo e-pasta adresi vari uzticēt arī radiem vai draugiem, kuri arī varēs iesūtīt savas bildes tavā albumā. Tev tikai pēc tam jāsašķiro kas ir kas. Vienkārši un eleganti. Turklāt šādi var iesūtīt bildes arī no mobilā telefona (ja vien tu telefonā lieto kādu e-pasta programmu, piemēram to pašu Gmail Mobile).  
 
 Iepriekšējais →


.


Sludinājumi →Pievieno savu →
Pārdod
Palm Phone

125.00 EUR
Pārdod
Kalnu velo Atala, 26

110.00 EUR
Pārdod
Xiaomi MI A2 Lite

95.00 EUR
Pārdod
Nokia 7.1, 64GB, Android 10

125.00 EUR
Pārdod
Leica X2 + viewfinder

650.00 EUR
Pārdod
Huawei P30

245.00 EUR
Pārdod
Lietots velo, 26

155.00 EUR
Pārdod
Pixel 4a

269.00 EUR
Pārdod
Sony Xperia XZ1 Compact

145.00 EUR
↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies