Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

iTunes 8: Genius ir genius!

Softs, iTunes

iTunes 8: Genius ir genius!

Papildus jaunajiem iPod Apple vakar prezentēja arī jauno iTunes versiju numur 8. Tajā ir parādījušies daži jaunumi, no kuriem viens ir "ģeniāls". Tas ir Genius režīms, kurš pats piemeklē līdzīgas dziesmas.

Klausoties kādu sev iemīļotu dziesmu no savas mūzikas kolekcijas iTunes pats izveido plejlisti (dziesmu sarakstu) ar dziesmām kas "labi sader" kopā. Es nezinu kā īsti Apple to nosaka, taču līdz šim viņu man piedāvātie varianti ir patiešām labi saderīgi. Genius režīms ļauj "jaunās skaņās" klausīties savu mūzikas kolekciju. Tas ir kā pašam savs dīdžejs, kurš perfekti pārvalda tavu gaumi.

Otrs Genius režīms ir ģeniāls mārketings. Klausoties mūziku tiek automātiski iTunes veikalā atrastas dziesmas kuras tev vēl nav, bet kuras labi sader kopā. Dziesmu saraksts parādās turpat blakus un ar viena klikšķa palīdzību ir nopērkamas. Ģeniāls mārketings, kurš tev uz zelta paplātes pienes tieši to ko tev vajag, bet ko tu pats nebūtu izdomājis. iTunes jau tā ir lielākais mūzikas tirgus interneta pasaulē, taču ar šādu iespēju tas viennozīmīgi varēs raust vēl vairāk miljonus.

Uzreiz gan jāpiebilst, ka šis ērtais veids kā tikt vaļā no naudas ir pieejams tikai "baltajiem cilvēkiem" 62 attīstītākajās pasaules valstīs, kuru vidū - ak, pārsteigums! - Latvija nav. Nez vai tā ir Apple nolaidība vai Latvijas birokrātija, kas bremzē šo kolosālo naudas atdošanas veidu, bet tā nu tas ir. Ja vēlaties izbaudīt visas iTunes iespējas, tad neatliek nekas cits kā eBayā nopirkt iTunes dāvanu karti un piereģistrēties ar fiktīvu adresi Amerikā.

Lejuplādēt jauno iTunes priekš PC vai Mac var šeit.

  
 
 Iepriekšējais →


.


↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies