Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

Kakao konkurss - atpakaļ uz skolu!

IPod, Kakao, Konkurss, Dažādi

Kakao konkurss - atpakaļ uz skolu!Apsveicam un izsakām līdzjūtības visiem, kam šodien ir beigušies vasaras prieki un ir jādodas uz skolu. Vai tu esi pirmklasnieks, vidusskolnieks vai students, pirmais septembris tikai retajam sagādā baudu. Ir jau forši atkal satikt ilgi neredzētus draugus, paklačoties (piemēram par jauno Kakao dizainu) un tā, bet kad pirmajā dienā skolotāji un pasniedzēji jau liek mācīties, tas nepavisam nav forši. Nepaies ne nedēļa, kad jau sāks likt pirmās atzīmes...

Lai šī nedēļa paietu ātrāk un patīkamāk, Kakao ir sagādājis mazu pārsteigumu saviem lasītājiem. Tas ir kārtējais lasītāju konkurss! Kā jau varat nojaust, balvā šoreiz būs visu (ok, ok, ne visu, bet daudzu) iekārotais iPod nano. Forši, vai ne?

Lai piedalītos konkursā, jums ir jāatbild uz trīs jautājumiem. Atbildes uz pirmajiem diviem ir atrodamas tepat Kakao ziņu lapās, savukārt trešais būs mazliet jautrāks - tas būs sacerējums brīvā stilā par pirmo septembri. Izklausās skarbi, bet patiesībā tas ir visai jautri. Uzraksti jebko, kas ir saistīts ar pirmo septembri tavā dzīvē. Turklāt ir vienalga, vai tu ej pirmajā vai desmitajā klasē, vai mācies augstskolā vai esi jau sen to beidzis. Varbūt vispār skolā neesi gājis, vienalga raksti. Tas var būt reāls notikums vai izdomāts stāsts - vienalga. Raksti. Galvenais raksti interesanti, jo tieši interesantākā darba autors, kurš būs arī pareizi atbildējis uz pirmajiem diviem jautājumiem, saņems galveno balvu! "Sacerējuma" apjoms nav ierobežots. Vari izplūst uz trīs lapām, vari aprobežoties ar trīs teikumiem. Galvenais, lai mums būtu interesanti to lasīt.


Tātad konkursa jautājumi:
1) No kāda nestandarta materiāla veidots aģenta 007 leģendārais automobilis?
2) Kas palīdzēs izvairīties no nodilušiem džinsu galiem?
3) Sacerējums brīvā stilā par tēmu 1. septembris.

Atbildes sūti uz epastu info@kakao.lv ar norādi "Konkurss". Konkurss noslēgsies 10. septembrī, tātad jums ir tieši 10 dienas, lai piedalītos. Vēstulē obligāti norādi savu vārdu, reālu epastu (kuru tu regulāri pārbaudi) un, vēlams, arī telefona numuru. Vēlam veiksmi!

  
 
 Iepriekšējais →


.


Sludinājumi →Pievieno savu →
Pārdod
Logitech WiFi Keyboard

45.00 EUR
Pārdod
iPhone 7 Gold 32GB

155.00 EUR
Pārdod
PS Vita Games

15.00 EUR
Pārdod
MacBook Retina

625.00 EUR
Pārdod
MagSafe 85W

45.00 EUR
Pārdod
iPhone X 64GB

420.00 EUR
Pārdod
MacBook Pro 2017

750.00 EUR
Pārdod
Apple CD_DVD_RW

30.00 EUR
Pārdod
PS3 Games_Accesories

10.00 EUR
Pārdod
PS4 Games

15.00 EUR
Pārdod
Nintendo Switch_Case

20.00 EUR
Pārdod
Nintendo Switch Case

35.00 EUR
↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies