Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Edgars

Nikon D90 piedāvā taisīt kino

Foto, Nikon
Nikon D90 piedāvā taisīt kinoNieka divus gadus atpakaļ Nikon iepazīstināja pasauli ar pusprofesionālu ciparu spoguļkameru D80 – tā komplektā ar veiksmīgo 18-135mm kit objektīvu izpelnījās lielu foto entuziastu atzinību. Nule kā Nikon paziņoja par D80 pēcnācēju – Nikon D90. Protams, nu kas tur liels – vairāk megapikseļu, modernāks attēla procesors un tā tālāk ... Bet – hei! – ko mēs varam lasīt D90 iespēju sarakstā? Video režīms? Vai tiešām Nikon inženieri ir apčurājuši spoguļkameras veidola tīrības Brīvības pieminekli?

Tomēr – atslābstiet un iedzeriet vieglu tējiņu, kas nogludinās uz muguras stāvus sacēlušās spalvas. Nikon skaidro, ka video režīms nav vis nodeva mārketingam un naudīgu aļņu apmierināšanai, bet lieliska iespēja attīstīt jūsu fotogrāfiskos talantus kustīgas bildes virzienā. Sāls ir tur, ka spoguļkameras dotā ciparu video baiti ir kas ievērojami cēlāks par „parastas video kameras” ierakstu, jo spoguļkameras attēla sensors ir ievērojami lielāks – tas dod ne tikai iespēju uzņemt kvalitatīvu video mirgojošas ķēķa lampiņas paspārnē, bet ļauj arī radoši izvērsties ar mazu asuma dziļumu un dažādiem objektīviem. Kā ķinītī!

Šāds attēlu kombains maksās ne mazāk kā 700 mūsu naudiņu, kurām nāksies piemest vēl kādu simtiņu, ja vēlēsieties dabūt aparātu komplektā ar speciāli D90 izstrādāto 18-105mm objektīvu ar optisko stabilizāciju.  
 
 Iepriekšējais →


.


↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies