Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

Jauns fotoradars... riepām

Tehnika, Auto

Jauns fotoradars... riepāmKā gan vēl varētu tā automatizēti sodīt autobraucējus? Ir fotoradi, kas ķer uz ātrumu, ir fotoradari, kas ķer uz vidējo ātrumu (divi radari noteiktā attālumā, kas saskaita laiku kādā auto ir veicis konkrēto posmu un aprēķina tā vidējo ātrumu), ir radari, kas skaita laiku, cik ilgi auto atrodas stāvvietā, un ja laiks tiek pārsniegts, automātiski sūta soda kvīti. Ir pat tādi radari, kas fiksē izplūdes gāzes - pārāk melns dūmu mutulis, un soda kvīts pastkastē garantēta. Noteikti pavisam drīz būs arī automāti, kas nosaka vai šoferis lieto mobilo telefonu un cik kaloriju ir tam hotdogam ko viņš ēd pie stūres. Vācieši ir atraduši jaunu veidu kā uzlabot drošību uz ceļiem (lasi - automātiski sodīt braucējus).

ProContour speciālisti ir izstrādājuši fotoradaru, kurš nomēra riepas protektora biezumu. Jā, tieši tā. Uz ceļa izlien mazs rūķītis ar lineālu un fiksi, fiski nomēra... Nu labi, nav tur rūķīša, tur ir lāzers un videokamera, kas spēj piefiksēt un izveidot riepas 3D attēlu garāmbraucošajam auto. Pie tam ātrums var būt krietni virs 100 km/h.

Aparāts automātiski sūtīs soda kvīti, ja protektora biezums būs mazāks par 1.6 milimetriem (vai cits, atkarībā no vietējiem likumiem) kā arī, ja riepas būs neatbilsotšas sezonai. Vairs nekādas braukšanas ziemā ar vasaras riepām un otrādi.

Riepu radars vēl nav ieviests praksē, taču izstrādāji ļoti cer, ka tas drīz notiks. Loģiski. Zinot cik tādi aparāti maksā...

  
 
 Iepriekšējais →


.


Sludinājumi →Pievieno savu →

TH SYSTEMS

(par cenu vienosimies)
Pārdod
PS4 Pro 1TB

325.00 EUR
Pārdod
DDR2 2GB x 2 gab

30.00 EUR
Pārdod
Xiaomi Pocophone F1 6GB/64GB

155.00 EUR
Pārdod
PS3 Games_Accesories

5.00 EUR
Pārdod
Gaisa mitrinātājs Boneco

45.00 EUR
Pārdod
PS4 Games

15.00 EUR
Pārdod
ASUS X53U

165.00 EUR
Pārdod
PS Vita Games

15.00 EUR
Pārdod
MacBook Pro Retina 2013

950.00 EUR
Pārdod
Apple Remote

15.00 EUR
Pārdod
MacBook Black

145.00 EUR
↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies