Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

BMW M-Zero - digitālie zirgspēki

Auto

BMW M-Zero - digitālie zirgspēki


Pirms vairākiem gadiem konservatīvie vācieši no Bāvārijas pieņēma drosmīgu lēmumu un par BMW galveno dizaineri pieņēma Krisu Benglu. Kad parādījās pirmās Bengla mašīnas visa pasaule bija šokā. Daži no sajūsmas, taču liela daļa no nepatikas. Jaunais BMW dizains bija drosmīgs un pārāk radikāli atšķirīgs no ierastā. Taču ar labu dizainu ir tāpat kā ar labu mūziku - pirmajā brīdī tā nepiesaista. Tikai ar laiku sāc saprast tās burvību izbaudot iepriekš nepamanītās nianses, kas ļauj dziesmu kopumā dzirdēt pavisam savādāk. Tāpat arī daudzi Bengla dizaina sākotnējie nīdēji šobrīd atzīst, ka viņa radītās mašīnas ir vienas no skaistākajām. Tas, protams, ir gaumes jautājums.

Tāpat kā šis brīnums, kurš nosaukts par M-Zero. M, kā zināms, apzīmē BMW sportiskos modeļus, savukārt "Zero" šeit ir tāpēc, ka šis auto nav atradis savu vietu modeļu gammā starp 1., 3. un 6. sērijas kupejām. Radījis šo auto ir slavens Šveices dizaineris Maël Oberkampf. Viņa vīzija bija piedāvāt BMW klāstā auto, kurš būtu līdzvērtīgs pērnā gada lielākā brīnuma Audi R8 konkurents. Lai vizuālais tēls būtu gana iespaidīgs, autors ir apvienojis izteiktas BMW grimases ar Aston Martin siluetu. Šeit atrodamas arī tādas klasiskas superauto iezīmes kā bremžu dzesēšanas atveres aizmugures spārnos un milzīga izmēra riteņi ar smieklīgi zema profila riepām.


Īstiem auto faniem uzreiz radīsies jautājums - kas tad palīdzēs noplēst šīs riepas? Citiem vārdiem sakot - cik liels zirgu ganāmpulks slēpjas zem motora pārsega. Par to, diemžēl datu nav, taču varam vien minēt, ka vislabāk tur iederētos unikālais BMW trīs litru biturbo dzinējs, vai pat piecu litru V10 no M5/M6.

Un nu smagais patiesības mirklis, Cik jūs būtu gatavi maksāt par šo auto? Trīsdesmit tūkstošus? Piecdesmit? Simt? Vienalga. Kaut vai jums būtu lieks miljons kabatā, šo auto jums nedabūt, jo tas gluži vienkārši neeksistē. Tas atrodams vienīgi dizainera datorā, jo M-Zero, lai cik vilinošs tas arī nebūtu, ir tikai lielisks datorgrafikas paraugs.  
 
 Iepriekšējais →


.


↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies