Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

Lumeneo Smera - elektromobilis vienam

Auto

Lumeneo Smera - elektromobilis vienamKura ir Kakao visu laiku visiecienītākā automašīna? BMW 335? Mini Clubman? Lexus GSh? Alfa Romeo Brera? Nē. Tas ir auto, kuru mēs dzīvē vēl neesam pat redzējuši. Un tas pat vēl nav nopērkams. Kas tas ir? Tango. Elektromobilis diviem.

Tas ir ideāls risinājums pilsētā dzīvojošajiem. Tas ir mazs, tajā ir vieta diviem, tas nepiesārņo vidi, un tas ir ātrāks par jebkuru citu auto Rīgas ielās. Nu labi, ir arī ēnas puse - tas maksā šaušalīgi daudz. Bet gan jau ar laiku ideja attīstīsies un cena kritīsies.

Līdzīgu projektu izstrādājuši arī francūži - viņi gan auto ir samazinājuši vēl mazliet un atstājuši tajā vietu tikai vienam. Lumeneo Smera ir burtiski mopēds ar virsbūvi. Tam ir divi elektromotori, kas nodrošina pietiekamu jaudu - auto var sasniegt ātrumu līdz pat 130km/h, savukārt paātrinājums - lai arī divreiz lēnāks par Tango - ir ļoti labs, salīdzinot ar pārējiem auto - 8 sekundes līdz 100 km/h. Ar vienu uzlādi auto var nobraukt 150 km.

Auto cena būšot no 20-30 tūkstošiem eiro un to varēs iegādāties jau šoruden. Tā vismaz sola izstrādātāji. Es gan viņiem ieteiktu uzreiz strādāt pie modeļa ar divām vietām, jo vienam braukt ir garlaicīgi.

  
 
 Iepriekšējais →


.


↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies