Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

Samsung un adidas prezentē treniņu sistēmu miCoach

Mobilie

Samsung un adidas prezentē treniņu sistēmu miCoachKaut kā jau jākonkurē ar Nike+iPod. Zemāk oficiāla relīze.

Šā gada 14. maijā divi no pasaules vadošajiem zīmoliem – adidas un Samsung paziņo par savu stratēģisko sadarbību un prezentē pirmo produktu, kurš ir radies šīs sadarbības rezultātā, – miCoach personisko treniņu sistēmu.

miCoach ir reālā laika treniņu sistēma, kas radīta, lai motivētu, iedvesmotu un dotu iespēju jebkura līmeņa sportistiem sasniegt viņu treniņu mērķus, lai kādi arī tie būtu. Šī ir vismodernākā interaktīvā treniņu sistēma, kas apkopo jūsu personīgos datus un pārvērš tos individuālos treniņu plānos, kas balstīti uz jūsu fiziskās sagatavotības līmeni un mērķiem, ko vēlaties sasniegt. Šī divu zīmolu sadarbība apvieno Samsung specifiskās zināšanas mobilo tehnoloģiju jomā ar adidas vadošajām inovācijām sportā.


“Samsung un adidas vieno mīlestība pret sportu, kas pārspēj dažādu kultūru, nozaru un tehnoloģiju atšķirības,” skaidro Normunds Rudzītis, Samsung Electronics Baltic telekomunikāciju divīzijas mārketinga vadītājs. “Samsung augstākās klases dizains apvienojumā ar tehnoloģiskajām iespējām ir perfekts partneris adidas izcilībai sporta jomā. Kopā mēs varam palīdzēt visu vecumu un sagatavotības līmeņu sporta entuziastiem attīstīt viņu patieso potenciālu un gūt prieku šī procesa laikā.”

“miCoach uzskatāmi parāda adidas pamatvērtības – inovācijas,” stāsta adidas Baltic mārketinga vadītājs Jurģis Ozoliņš. „adidas ir bijis sporta industrijas līderis vairāk nekā astoņdesmit gadu, un miCoach radīšana sadarbībā ar Samsung turpina tradīciju tiekties iedvesmot un pavērt jaunas iespējas visu līmeņu sportistiem.”

Darbs pie miCoach sistēmas izstrādes un tam nepieciešamajiem pētījumiem aizsākās pirms diviem gadiem, kad Samsung un adidas inovāciju nodaļas speciālisti uzsāka darbu ar mērķi radīt inovatīvu un adaptīvu treniņu sistēmu. Pateicoties sadarbībai ar Athletes’ Performance Institute (API), elitāru treniņu un sporta procesu izpētes centru, kurš atrodas Arizonas Universitātē, miCoach ir gluži kā tavs personīgais treneris, kurš zina, ko tieši tu vēlies sasniegt, un zina, kā tev palīdzēt to izdarīt.

“Jebkura mērķa sasniegšanai sportistam ir nepieciešams labākais treniņš, un tieši to miCoach sistēma piedāvā. Personīgais treneris, kuru tu vari paņemt līdzi visur, kurp dodies. Treneris, kurš būs ar tevi ik solī, ko tu spersi, un palīdzēs uzlabot tavu fizisko sagatavotību,” skaidro futbola kluba Skonto fiziskās sagatavotības treneris Viktors Lācis.

miCoach sistēmu veido piecas pamatsastāvdaļas, kuras apvienojot tiek iegūta pilnvērtīga personīgā treniņu sistēma ar balss atgriezenisko saiti - miCoach Samsung telefons, sirds ritma monitors, soļu sensors, kas ir savietojams ar visu veidu adidas sporta apaviem, adidas sporta apģērbs, kas īpaši izstrādāts šim telefonam, lai padarītu ērtu tā lietošanu aktīvu treniņu laikā, kā arī miCoach mājas lapa, kas palīdzēs ikvienam piemeklēt sev atbilstošu treniņu programmu un sekot līdzi savam progresam.

miCoach treniņu sistēma būs pieejama Latvijas telekomunikāciju veikalos jau no šā gada jūnija sākuma, un tā pārdošanas cena būs ap 200 latu.

  
 
 Iepriekšējais →


.


↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies