Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

Ūdens teniss

Pasaule
Ūdens teniss


Pirms trīs gadiem tenisu spēlēja "debesīs". Tagad uz ūdens. Zemāk oficiālā informācija.

P.S. Atgādināšu par to, kas "tenisam vēderā".


Lai atzīmētu gaidāmo Sony Ericsson Open tenisa turnīru, kas sākas šodien, Floridā, ASV notika pasaulē pirmā tenisa spēle uz ūdens.

Divi no pasaules vadošajiem tenisa spēlētājiem - Serēna Viljamsa un Rafaels Nadals devās uz speciāli pagatavotu laukumu izmēģināt viņu veiksmi uz neparastākas virsmas kā parasti, paveicot šķietami neiespējamu uzdevumu, kas maz līdzinās mūsdienu tenisa turnīram.

Revolucionārā spēle notika uz jaunās Gansevoort South viesnīcas jumta, kad tā oficiāli vēra savas durvis pirmo reizi. Ar ūdeni klātais laukums tika izveidots 110 pēdu peldbaseinu kompleksā uz Gansevoort ekskluzīvajā 22 000 pēdu jumta ar skatu uz Maiami Dienvidu pludmali.

Laukuma izbūve prasīja septiņas dienas, jo zemūdens speciālistu komanda konstruēja divas neredzamas platformas baseina galos, kur atrasties spēlētājiem. Baseins tad tika piepildīts ar ūdeni un tika piestiprināts tīkls.


Sony Ericsson Open ir pasaules piektais lielākais turnīrs un vienīgais 12 dienu tenisa pasākums ATP un Sony Ericsson WTA Tour kalendārā. Pasākums notiek no 26.marta līdz 6.aprīlim, un tajā piedalās visi pasaules vadošie sieviešu un vīriešu tenisa spēlētāji.

Serēna Viljamsa pēc spēles sacīja: „Tā bija vienreizēja iespēja spēlēt tenisu uz ūdens un bija lieliski būt iesaistītai pirmajā tāda veida spēlē. Spēlēt pret Rafaelu bija jauns izaicinājums.”

Rafaels Nadals izteicās: „Man patīk spēlēt uz visām virsmām, bet šis gadījums bija atšķirīgs un spēle pret Serēnu to padarīja vēl īpašāku. Es pirmo reizi spēlēju uz ūdens un man tāpat patika apkārtne šeit Maiami ar skatu uz okeānu."

Dee Dutta, Sony Ericsson Mobile Communications mārketinga vadītājs piebilst: „Mums ir bijušas vairākas nebijušas aktivitātes – nakts teniss Sony Ericsson Open pagājušajā gadā, teniss futbola laukumā Real Madrid CF Sony Ericsson čempionātā un tagad tenisa spēle uz ūdens. Ar šo vienreizīgo spēli mēs ceram radīt interesi visā pasaulē pirms Sony Ericsson Open.”

Sony Ericsson mērķis ir tenisu apvienot ar izklaidi, inovācijām un valdzinājumu radot unikālu sporta priekšnesumu. Sony Ericsson cenšas aktivizēt fanus Sony Ericsson Open un ar aizraujošo spēli iekarot jaunas auditorijas.

  
 
 Iepriekšējais →


.


↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies