Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

Alfa Romeo Mi.To

Auto

Alfa Romeo Mi.To

Pavisam negaidīti Alfa Romeo ir prezentējusi savu jaunāko auto Mi.To. Tas ir mazākais auto Alfa saimē un tas ir brālītis (māsiņa?) lētākajam Fiat Punto.

Nosaukums Mi.To nav vienkārši stilīgs burtu savirknējums. Tas veidojies no vārdiem Milāna-Turīna, un iezīmē kompānijas vēlmi uzsvērt savu Milānas izcelsmi (ražotne ir Turīnā).

Pats auto ir apbrīnojami skaists no visām pusēm, kā jau katra Alfa Romeo. Šobrīd tas it trīsdurvju hečbeka veidā, taču iespējams ka būs arī piecdurvju versija.

Pretēji tam ko daudzi sagaida, šis būs diezgan miermīlīgs auto, ar dzinējiem kuru jauda ir no 90-155 zirgspēkiem. Tātad veikls, bet ne kāds īpašais sportists. Tas ir apzināti, lai auto nebūtu pārāk dārgs un varētu kļūt gana populārs. Tiesa, plānos ir arī īpaša sportiskā versija ar milzumdaudz zirgspēkiem.

Par pieejamību vēl neko nevaram spriest, taču ir zināms, ka auto ir paredzēts pasaules tirgum. Ar cenām ir vienkārši - Mi.To būs kādu krietnu devu dārgāks par Punto. Alfa Romeo tomēr ir premium zīmols.

Ar nepacietību gaidām šī auto pieejamību testiem. Būs interesanti novērtēt rezultātu, jo kā cītīgākie lasītāji atceras - Punto mums patika, savukārt Brera mūs pievīla.
  
 
 Iepriekšējais →


.


↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies