Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

Toyota iQ

Auto
Toyota iQ


Tātad Toyota iQ. Citiem vārdiem sakot - pareizi uztaisīts Smart. Tik pat liels (mazs), tikai praktiskāks, ar četrām sēdvietām un (cerams) lētāks.

Smart ideja jau ir laba, supermazs pilsētas auto. Diemžēl tā kā tas ir dzimis Eiropā, tad tas arī tiek pasniegts kā "luksus prece" par mežonīgu cenu. Toyotas auto solās būt lētāks.

iQ nav tikai nejauši izvēlēti burti. "i" ir no vārda "individuāls", savukārt "Q" pārstāv kvalitāti. Auto izmēri ir niecīgi - 2.985 metri garumā, un 1.5m augstumā. Iespaidīgo (salīdzinoši) salona ietilpību auto ir ieguvis pateicoties lielajai riteņu bāzei, kas ir tieši 2 metri.

Daudzi noteikti rauks degunu, sakot ka "tāda bundža" nevar būt droša. Bet ir. iQ ir ieguvis 5 zvaigznes EuroNCAP drošības testos.

Uz priekšu mazo iQ dzīs divi benzīna un viens (beidzot!!) dīzelīts. Klīst baumas arī par hibrīdversiju, tiesa, diez vai tik mazam auto tas atmaksāsies (bateriju svars kompensē teorētisko ekonomiskumu).

Toyota iQ dīleriem tiks piegādāta jau šogad, un tā kā auto ir paredzēts pasaules tirgum, tad visticamāk tas nonāks arī pie mums.


  
 
 Iepriekšējais →


.


↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies