Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

Kakao.lv rīkjoslas mini konkurss

Dažādi, Softs

Kakao.lv rīkjoslas mini konkurssVaru derēt, ka negaidījāt? Bet te nu mēs atkal esam klāt ar jaunu konkursiņu. Tā būs tāda kā mūsu dāvana jums Ziemassvētkos. Šis konkursiņš gan nedaudz atšķirsies no iepriekšējiem. Pirmkārt tas ir nedaudz mazāks (balvu fonda ziņā), otrkārt, tā ideja ir Kakao.lv rīkjoslas popularizēšanā. Ja jūs vēl nezināt par mūsu jauko rīkjoslu (toolbar) tad dodieties šeit, lasiet un instalējiet.

Konkursa norise ir vienkārša. Jūs rīkjoslā atrodat sadaļu konkurss, izlasiet jautājumu, atrodiet atbildi un nosūtiet to mums un epastu: info@kakao.lv ar norādi Mini-konkurss. Vēstulē, lūdzu, norādīt savu vārdu un vēlams arī tālruni (numuru nevis modeli). Konkurss sākas šobrīd un beigsies 16. decembrī.

Ko tad jūs varēsiet laimēt šajā mini konkursiņā? Divas varen feinas un super stilīgas mantiņas: melnu OTS tērauda rokaspulksteni un Retrostar "brīvroku" klausuli mobilajam telefonam. Forši, vai ne? Uz priekšu, rosieties!

Ja tu gribi piedalīties konkursā, bet tev vēl nav Kakao.lv rīkjoslas - dodies šeit un uzstādi to! Instalācija ir ātra un vienkārša gan Firefox gan Internet Explorer pārlūkiem. Atvainojiet Safari lietotāji, lai piedalītos konkursā jums vajadzēs uz brīdi izmantot Firefox vai IE.

P.S. Ja tev ir Kakao rīkjosla, bet neredzi sadaļu Konkurss, pārstartē pārlūku jeb rīkjoslas izvēlnē atrodi "Atjaunot rīkjoslu".

  
 
 Iepriekšējais →


.


↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies