Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

Viena pele - daudz datoru

Softs

Viena pele - daudz datoruVai tev ir gadījies strādāt ar vairākiem datoriem vienlaicīgi? Daudziem tā ir ikdiena. Viens dators darbam, otrs izklaidei. Vēl trešais kaut kāds serveris. Monitorus ap sevi varam kaut kā izrūmēt, it īpaši ja tie ir plānie LCD. Taču pamatīgu problēmu sagādā klaviatūras un peles. Viena klaviatūra jau aizņem gana daudz vietas uz galda, kur nu vēl divas vai trīs. Vai nebūtu jauki, ja visus šos datorus varētu vadīt ar vienu pašu peli un klaviatūru? Būtu. Un ir.

Šeit talkā nāk maza programmiņa saukta Synergy. Tā ļauj izmantojot lokālo tīklu vadīt vairākus datorus ar vienu peli/klaviatūru. Gluži tāpat kā lietojot vairākus monitorus vienam datoram - otrā ekrānā var nokļūt vienkārši ar peli "izbraucot" no pirmā. Iespējams uzstādīt dažādus nosacījumus, lai pārslēgšanās nenotiktu nejauši.

Kas ir pats labākais šai programmai? Protams, arī tas, ka tā ir bezmaksas, taču galvenais labums ir tas, ka šādi kontrolēt var ne tikai Windows, bet arī Mac un Linux datorus. Turklāt visus paralēli. Tev var būt kaut vai visi trīs datori balkus un tos var vadīt ar vienu peli/klaviatūru. Ideāli, vai ne?

Lejuplādēt Synergy var šeit. Noteikti vajadzēs izlasīt instrukciju kā pareizi uzstādīt.

  
 
 Iepriekšējais →


.


↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies