Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

Properti: klausies mūziku no GMail

Softs
Properti: klausies mziku no GMailTātad ideja - ielādēt Google Gmailā visu savu mūzikas kolekciju un tad ar speciālu plejeri to klausīties. Interesanti, vai ne?

Tas viss notiek tā, Properti programiņa jūsu izvēlētos mūzikas failus (kaut vai veselus albumus) ielādēs Gmailā kā atsevišķus epastus ar pielikumiem. Kad tas būs pabeigts, šis pats Properti izmantojot Gmail POP piekļuvi šos mūzikas failus atskaņos. Kā jau parasts MP3 pleijeris. Tā kā Gmail šobrīd piedāvā vietu līdz pat 4 gigabaitiem, tad lielākajai daļai pietiks vietas visai mūzikai.

Kāpēc kas tāds vajadzīgs? Pirmkārt jau lai pierādītu, ka to vispār var. Programmētājiem patīk atrast jaunus pielietojumus populāriem servisiem. Otrkārt, un šis jums var ieinteresēt - tā ir iespēja atbrīvot savu datoru no MP3 mūzikas, nezaudējot mūziku. Ja jums ir liegts (un jums IR liegts!)* turēt uz sava datora MP3 failus, tad ar šādu Properti/Gmail sadarbību jūs varat apiet absurdo likumdošanu un dzīvot ar tīru tīrāku sirdsapziņu.

*- Latvijā ir AIZLIEGTS glabāt mūzikas failus uz datora cietā diska, neatkarīgi no to izcelsmes! Jūs drīkstat glabāt audio diskus, drīkstat glabāt mūziku portatīvajā plejerī (iPod,...), bet datorā mūzika atrasties nedrīkst, pat ja ir nopirkta legāli. Protams, tas ar kādas maģijas palīdzību jūs savus legāli nopirktos MP3 pārsūtat uz portatīvo pleijeri neizmantojot datoru paliek jūsu ziņā. Starp citu, video faili drīkst atrasties datorā. Protams, ja iegādāti/izveidoti legāli.

  
 
 Iepriekšējais →


.


↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies