Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Sandis

Velolampas

Tehnika

VelolampasAutomašīnu sastrēgumi pilsētu ielās jau sen nav nekas jauns un ir pārbaudīts, ka pārvietoties pilsētā ar personīgo auto nav ne ātrākais, ne lētākais veids. Pie lētākajiem un pēdējā laikā arī pie ātrākajiem pārvietošanās līdzekļiem pieder pats parastākais velosipēds, bet diemžēl drošības ziņā pilsētā (jo sevišķi Rīgā) tas atrodas kaut kur starp braucējiem invalīdu ratiņos un gājējiem, kuri mīl šķērsot ielu pie sarkanās gaismas. Nemeklēsim vainīgos RD gaiteņos vai pie taksometru stūrēm. Arī paši cisku rīvētāji bieži nav bez vainas.

Lūk, lieta, ar kuru sen jau vajadzētu būt aprīkotam jebkuram pa ielām pārvietojušamies divritenim. Gaismas signālu komplekts dēvēts par Bicygnals, respektīvi, divi gaismu paneļi, kuros ietilpst gan ar 5 LED diožu priekšā un 3 LED diožu aizmugurē aprīkotais galvenais lukturis, gan solīda izmēra pagrieziena rādītāji. Visa vadība atrodas uz priekšējā gaismas paneļa un, ņemot talkā bezvadu tehnoloģijas, strādā sinhroni ar aizmugurējo un lai to ieslēgtu nav jāgrābstās kaut kur cirkšņa apvidū. Tātad rādīs gaismu gan priekšā, gan aizmugurē un pārējiem satiksmes dalībniekiem arī būs skaidrība, kurā virzienā dosieties. Nost ar komisko roku vicināšanu pirms nogriešanās!

Arī par drošību pret zagļiem, kuriem acs ir uzstādīta uz visu to, kas nav piesiets, ir padomāts, jo abi paneļi ir viegli noņemami, savienojami kopā un smuki ievietojami glītā somiņā. Cena Ls 40.

  
 
 Iepriekšējais →


.


Sludinājumi →Pievieno savu →
Pārdod
Xiaomi MI A2 Lite

75.00 EUR
Pārdod
Palm Phone

95.00 EUR
Pārdod
Lietots velo, 26

155.00 EUR
Pārdod
Leica X2 + viewfinder

650.00 EUR
Pārdod
Pixel 4a

249.00 EUR
Pārdod
Huawei P30

195.00 EUR
Pārdod
Samsung Galaxy S10e Black

199.00 EUR
Pārdod
Sony Xperia XZ1 Compact

135.00 EUR
↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies