Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

iPod jaunumi

Tehnika, Mobilie

iPod jaunumiŠodienas lielā ziņa, protams, ir Apple jaunie iPodi. Vakar tie tika lepni prezentēti Apple pasākumā.

Šobrīd iPod saimē ietilpst nu jau pieci aparātiņi. Mazākais, kuru mēs jau pazīstam, ir iPod Shuffle. Nākamais ir pilnībā pārbūvēts iPod Nano. Tad iPod Classic - vecais labais iPod, un tad ir lielākais jaunums - iPod Touch, pilnīgi jauns aparātiņš ar lielu skarienjūtīgu ekrānu. Sarakstu noslēdz jau pazīstamais Apple mobilais telefons iPhone, kurš arī pilda iPod funkcijas.

Mazliet par Nano. Šis aparātiņš ir sarucis izmēros un pieņēmies spējās. Tagad galvenais spiediens ir uz video atskaņošanu. Filmas, TV raidījumi, ko vien sirds vēlas (un ko var nopirkt iTunes veikalā). Vēl aparātiņam ir nedaudz izmainījusies saskarne, kas tagad ļauj arī pāršķirstīt albumus ar CoverFlow metodi kā iPhone.

Nano pieejami piecās košās krāsās ar divu veidu atmiņām - 8 un 16 gigabaitiem. Baterijas spēja ir cienījama - 24 stundas atskaņojot mūziku un 5 stundas skatoties video. Tātad droši varēsiet noskatīties divas kinofilmas dodoties ļoti garā braucienā ar autobusu. Cenas ir salīdzinoši nelielas, līdz 200 dolāriem.

iPod Classic. Šeit nekas daudz nav mainījies. Mūzika, filmas, gigantiska ietilpība - 80 un 160 gigabaiti. Bateriju spēja - 40 stundas mūzika, 7 video. Cena 250-350 dolāru.

iPod Touch. Nepārprotami interesantākais jaunums. iPhone stilā veidotais aparātiņš ir patiesi jaudīgs un interesants. Tam gan ietilpība nav tik milzīga kā Classic, tikai 8 un 16 GB, taču aparātiņam ir Wi-Fi bezvadu tīkla pieslēgums. 3.5 collu lielais ekrāns ir kā radīts filmā, tāpēc arī spiediens ir uz video atskaņošanu. Visa vadība notiek tikai ar "virtuālajām" pogām uz skarienjūtīgā ekrāna. Touchā ir arī interneta pārlūks, kas ļauj brīvi darboties internetā, un ielādēt dziesmas un video no iTunes veikala (jācer, ka ne tikai no turienes, jo pie mums iTunes veikals nav pieejams).

Bateriju spēja ir laba - 22 stundas mūzikas un 5 video. Cena viņpus okeānam ir diezgan ievērojama - 300-400 dolāru. Un tas, manuprāt, mazliet apdraud iPod Touch noietu, jo tieši tikpat maksā arī iPhone, kurš dara visu to pašu, plus vēl mobilais telefons. Kaut gan noteikti būs arī cilvēki, kam iPhone šķiet nederīgs kā telefons, bet patīk iPod funkcijas. Tad gan Touch būs tieši laikā.

Pie mums šie produkti būs visai drīz un nopirkt tos varēs Ābolu Veikalā.

  
 
 Iepriekšējais →


.


↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies