Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

Jaguar XF

Auto

Jaguar XFŠķiet Klarksonam būs jāapēd sava kāja. Pompozais britu autožurnālsits solīja to izdarīt, ja Jaguar koncepts C-XF nonāks ražošanā bez vizuālām izmaiņām. Un te nu viņš ir - Jaguar XF, kurš izskatās burtiski tāpat kā koncepts.

Šis auto ir britu atbilde uz vācu Mercedes E klasi un BMW piekto sēriju. Man gan šķiet, ka šos auto ir grūti salīdzināt - Jaguar šķiet krietni izsmalcinātāks. Modernais dizains gan var atbiedēt vecos Jaguar fanus, taču tas joprojām ir klasiski britu stilā. Auto ir kļuvis vizuāli vieglāks un sportiskāks salīdzinot ar iepriekšējiem Jaguar modeļiem. Par sportiskumu nebūs jāsūdzas arī dzinēju dēļ. Pagaidām būs pieejami divi - 300 un 420 zirgspēku motori.

Unikāls jaunums, kas XF ir pārceļojis pa tiešo no koncepta ir rotējošā automātiskās pārnesumu kārbas svira. Režīmu pārslēdz pagriežot ripu gluži kā mikroviļņu krāsnij izvēloties temperatūru. Režīmi parastie - P, R, N, D un S. S režīmā pārnesumus iespējams pārslēgt manuāli.

Papildus daudziem citiem jaunumiem, XF būs aprīkots arī ar adaptīvo kruīza kontroli, kas automātiski ietur distanci līdz priekšā braucošajam auto.


  
 
 Iepriekšējais →


.


↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies