Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

Logitech MX Air - gaisa pele

Tehnika

Logitech MX Air - gaisa peleŽiroskops. Šis vārds mūsdienu tehnikā kļūst arvien populārāks. Šo vecum veco "līdzsvara" ierīci, kuru līdz šim varējām sastapt vien lidmašīnas kabīnē, arvien biežak sāk izmantot sadzīves priekšmetos. Tiesa, šajos produktos tiek izmantota modernākas žiroskopa variācijas. Kaut ko tādu savā datorpelē iestrādājuši arī peļu meistari Logitech. Viņu jaunākais lolojums prot vadīt datoru arī gaisā (gaisā jābūt pelei nevis datoram...)

MX Air ir jauna veida bezvadu datorpele, kas ļauj ne tikai strādāt ierastos darbus pie galda, bet arī baudīt multimedijas labumus sēžot labu gabalu no datora. Ar peles palīdzību var regulēt skaļumu un pārslēgt dziesmas vai video. Lai to izdarītu jānospiež vien attiecīgā poga uz peles (piemēram Vol, lai regulētu skaļumu) un jāpavicina pele pa labi vai pa kreisi. Apļojot peli gaisā varam pārslēgt dziesmu vai video.

Acīgākie noteikti jau pamanīja, ka šai pelei nav rullīša. Tā vietā šeit ir skārienjūtīga virsma, kas darbojas kā rullītis. Mūsdienīgs un šķiet ērts risinājums.

Pelītei diemžēl ir arī ēnas puse. Cena nebūs lietotāja draudzīga. Ja "parastu" datorpeli mēs varam nopirkt par pāris latiem, labu bezvadu peli pa pārdesmit, tad MX Air iegādei būs jāiztērē aptuveni 150 eiro. Ja nu tas nav šķērslis tad jums jāpaciešas līdz augusta beigām, kad šī pele būs pieejama arī pie mums.

Starp citu, zinot mūsdienu datorspeciālistu spējas, peles "gaisa kustībām noteikti tiks atrasti arī citi pielietojumi, kā tas notika ar Apple portatīvo datoru kustību sensoru.

  
 
 Iepriekšējais →


.


Sludinājumi →Pievieno savu →
Pārdod
PS3 Games_Accesories

5.00 EUR
Pārdod
MagSafe 85W

45.00 EUR
Pārdod
Apple Remote

15.00 EUR
Pārdod
PS4 Dualshock 4 Wireless

40.00 EUR
Pārdod
PS4 Games

15.00 EUR
Pārdod
PS4 Pro 1TB

325.00 EUR
Pārdod
DDR2 2GB x 2 gab

30.00 EUR
Pārdod
iMac 21" , 500GB, 4GB (2009)

290.00 EUR
Pārdod
MacBook Pro Retina 2013

950.00 EUR
Pārdod
PS4 Dualshock 4 Wireless

40.00 EUR
Pārdod
Gaisa mitrinātājs Boneco

45.00 EUR
Pārdod
Xiaomi Pocophone F1 6GB/64GB

155.00 EUR
Pārdod
PS Vita Games

15.00 EUR
Pārdod
Apple CD_DVD_RW

30.00 EUR
↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies