Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

Logitech MX Air - gaisa pele

Tehnika

Logitech MX Air - gaisa peleŽiroskops. Šis vārds mūsdienu tehnikā kļūst arvien populārāks. Šo vecum veco "līdzsvara" ierīci, kuru līdz šim varējām sastapt vien lidmašīnas kabīnē, arvien biežak sāk izmantot sadzīves priekšmetos. Tiesa, šajos produktos tiek izmantota modernākas žiroskopa variācijas. Kaut ko tādu savā datorpelē iestrādājuši arī peļu meistari Logitech. Viņu jaunākais lolojums prot vadīt datoru arī gaisā (gaisā jābūt pelei nevis datoram...)

MX Air ir jauna veida bezvadu datorpele, kas ļauj ne tikai strādāt ierastos darbus pie galda, bet arī baudīt multimedijas labumus sēžot labu gabalu no datora. Ar peles palīdzību var regulēt skaļumu un pārslēgt dziesmas vai video. Lai to izdarītu jānospiež vien attiecīgā poga uz peles (piemēram Vol, lai regulētu skaļumu) un jāpavicina pele pa labi vai pa kreisi. Apļojot peli gaisā varam pārslēgt dziesmu vai video.

Acīgākie noteikti jau pamanīja, ka šai pelei nav rullīša. Tā vietā šeit ir skārienjūtīga virsma, kas darbojas kā rullītis. Mūsdienīgs un šķiet ērts risinājums.

Pelītei diemžēl ir arī ēnas puse. Cena nebūs lietotāja draudzīga. Ja "parastu" datorpeli mēs varam nopirkt par pāris latiem, labu bezvadu peli pa pārdesmit, tad MX Air iegādei būs jāiztērē aptuveni 150 eiro. Ja nu tas nav šķērslis tad jums jāpaciešas līdz augusta beigām, kad šī pele būs pieejama arī pie mums.

Starp citu, zinot mūsdienu datorspeciālistu spējas, peles "gaisa kustībām noteikti tiks atrasti arī citi pielietojumi, kā tas notika ar Apple portatīvo datoru kustību sensoru.

  
 
 Iepriekšējais →


.


↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv
Mastodon
Realizācija Tup un Turies