Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

Asus eeePC. 100 latu laptops

Tehnika

Asus eeePC. 100 latu laptopsAsus sadarbībā ar Intel laidis klajā jaunu ultraportatīvo laptopu. Tas ir eeePC 701. Ar ko tas ir interesants? Pirmkārt ar cenu. Kā jums izklausās 100 lati par jaunu laptopu? Forši, vai ne? Tiesa, kamēr tas atnāks līdz mums, cena noteikti pieaugs, taču Asus ieteicamā mazumtirdzniecības cena ir 200 dolāru jeb 150 eiro.

eeePC ir supermaziņš un super viegls. Tā ekrāna izmērs ir tikai 7 collas un tas sver nieka 900 gramus. Tam ir 512MB operatīvā atmiņa un iespēja izvēlēties 4, 8, 16 vai 32 GB cieto disku (flash). Tā galvenā būtība ir kalpot ka interneta laptopam, un tas nodrošina gan modēma, gan LAN, gan Wi-Fi pieslēgumu. Turklāt tam ir arī iebūvēta webkamera.

Laptopā ir instalēts Linux (lai samazinātu cenu, Linux ir bezmaksas), taču tas ir spējīgs pilnībā darboties arī ar Windows XP. Protams, jāaizmirst par tādām lietām kā video apstrāde un 3D spēles, taču darbam ar tekstu, internetu un bildēm tas būs labu labais. Baterijas gan varēja būt mazliet ietilpīgākas, jo tās nodrošina tikai 3 stundas.

Tagad gan varam droši teikt ka Palm Folēo ir absolūti nejēdzīgs produkts.

  
 
 Iepriekšējais →


.


↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies