Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

Kedu koki

Pasaule

Kedu kokiPasaulē - un ar pasauli es domāju Ameriku - pēdējā laikā ir parādījies interesants fenomens - kedu koki. Tie ir dažnedažādi koki kuros aug kedas. Aug, protams, pārnestā nozīmē.

Neviens īsti nezin kā šī "kustība" sākusies, bet minējums ir vienkāršs - kāds garlaikots vai dzīves nomākts cilvēks aiz dusmām vai vienkārša nav-ko-darīt uzmeta savas kedas kokā. Garām gāja kāds cits cilvēks un nodomāja - hei, es arī tā varu! Un tā maisam gals bija vaļā un visi kas vien vēlas sāka mest kedas uz kokiem.

Šobrīd visražīgākais kedu koks ir atrodams Nevadas štatā. Tajā ir vairāki tūkstoši kedu pāru. Tās, šķiet, kokam īpaši netraucē, jo tas joprojām zeļ un plaukst.

Ja kādam ir zināms kāds kedu koks tepat Latvijā - dodiet ziņu. Ja nav, tad iesakiet idejas kur tādu "izveidot". Sarīkosim Kakao kedu sviešanas akciju (ar balvām).

P.S. Vārds "kedas" ir cēlies no sporta apavu ražotāja "Keds" nosaukuma. Keds kedas ražo jau turpat simts gadus. Līdzīgi arī vārds "botas" ir iegājies no Čehu apavu ražotāja "Botas".
  
 
 Iepriekšējais →


.


Sludinājumi →Pievieno savu →
Pārdod
Lietots velo, 26

155.00 EUR
Pārdod
Kalnu velo Atala, 26

110.00 EUR
Pārdod
Leica X2 + viewfinder

650.00 EUR
Pārdod
Pixel 4a

269.00 EUR
Pārdod
Sony Xperia XZ1 Compact

145.00 EUR
Pārdod
Huawei P30

245.00 EUR
Pārdod
Palm Phone

125.00 EUR
Pārdod
Xiaomi MI A2 Lite

95.00 EUR
Pārdod
Nokia 7.1, 64GB, Android 10

125.00 EUR
↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies