Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

Microsoft Surface: interaktīvā virsma

Video, Tehnika
Microsoft Surface: interaktv virsmaNu beidzot Microsoft radījis kaut ko patiešām interesantu - interaktīvo virsmu Surface. Tas ir "kafijas galdiņš" ar milzīgu skārienjūtīgu ekrānu uz tā. Pie tam, tas ir multitouch - daudzpunktu skārienjūtīgs ekrāns.

Tas nodrošina iespēju darboties ar abām rokām un pat vairākiem cilvēkiem vienlaicīgi. Uz virsmas var lasīt dokumentus, skatīties bildes, video un citas lietas. Tā var sadarboties ar fotokamerām, mobilajiem telefoniem utt. Visinteresantākā ir bilžu šķirstīšana, grozīšana un izmēra mainīšana. Kā jau parasti - viens video ir vērtīgāks par tūkstoš vārdiem, tāpēc visi kas to vēl nav izdarījuši marš saktīties video.

P.S. Acīgākie noteikti atpazīs kaut ko iepriekš redzētu šajā Surface. Pirmkārt jau tā ir Tactiva multitouch skārienjūtīgā virsma, par kuru ziņojām tieši pirms diviem gadiem. Otrkārt tas ir interaktīvais bārs, kurš virtuāli savieno dažādus objektus. Treškārt tas ir iPhone. Microsoft ir pamanījies visus šos saskaitāmos sareizināt un izveidot patiešām interesantu ierīci.
  
 
 Iepriekšējais →


.


↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies