Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

Opel Agila 2008

Auto

Opel Agila 2008Sen senos laikos, varbūt pat tik senos kā šī gadsimta sākums, Opel izlaida mazu feinu pilsētas automobilīti Aglila. Šis auto bija Eiropai pielāgots Suzuki WagonR+. Rietumos tas bija gana populārs, taču līdz mums ir atnākuši tikai pāris eksemplāri. Latvieši līdz šim nemīlēja mazos auto.

Šodien ir klāt tā diena, kad Opel prezentē jauno Agila. Arī šis auto ir veidots sadarbībā ar Suzuki. Taču ar to vēl ģimenes pieaugums nebeigsies - būs daudz brālīšu (māsiņu?). Šis auto būs pazīstams gan kā Opel Agila, Vauxhall Agila, Suzuki Splash gan arī kā Chevrolet Beat (aizstājot pašreizējo Chevrolet/Daewoo Matiz). Iespējams, ka ar laiku to piedāvās arī Amerikas tirgum, kurš ir izslāpis pēc maziem pilsētas auto.

No iepriekšējās paaudzes Agila ir saglabājusi raksturīgo iezīmi - milzīgo (salīdzinoši) kravas telpu. Nolaižot aizmugurējos sēdekļus auto ietilpība ir 1150 litru.

Dzinēju klāsts nav liels, bet ir pietiekošs. Sākas tas ar 1 litra 65 zirgspēku trīscilindru motoriņu un turpinās ar 1.2 86 Zs un noslēdzas ar 1.4 litru 75 Zs dīzeli. Pieejama būs arī automātiskā transmisija.

Tā kā Volkswagen Lupo nu jau ir gana pavecs, tad galvenais Agila konkurents būs Toyota Aygo (Citroen C1/Peugeot 107). Iespējams, ka Agila kļūs populārāka jo visticamāk piedāvās zemāku cenu. Sīkāk par to visu uzzināsim nākamā gada sākuma, kad jaunā Agila nonāks pārdošanā.
Suzuki Splash

  
 
 Iepriekšējais →


.


↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies