Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

Trīs sivēntiņi - jaunie Sony Ericsson T650, S500 un P1

Mobilie
Trs sivntii - jaunie Sony Ericsson T650, S500 un P1Atkal jau Sony Ericsson priecē savus fanus ar jauniem telefoniem. Jebšu pareizāk sakot - kaitina savus fanus, jo nu tiem atkal ir kāre pirkt jaunu telefonu.

Jaunumi ir trīs. Divi stila klases aparāti un viens universālais kareivis. T650 un S500 ir acīmredzot paredzēts stilīgiem puikam un meitenēm. Abi ir aprīkoti ar mūsdienīgiem piederumiem sakot ar 2 un 3.2 megapikseļu fotokamerām un beidzot ar dažādiem pieslēgumiem. Šiem aparātiņiem gan nav Wi-Fi bezvadu internets. Toties ir metāla korpuss (T650) un jancīga izdarīšanās ar apgaismojumu (S500).

Trešais sivēntiņš ka jau ierasts ir būvējis māju no ķieģeļiem. Tas ir P1 viedtālrunis. Tas spēj visādus brīnumus, sākot ar ē-pasta pārvaldīšanu, ofisa dokumentu rediģēšanu un beidzot ar bezvadu internetu, kurš ļauj veikt sarunas car internetu (VoIP). Kā jau redzams, tam ir arī QWERTY klaviatūra. Tiesa, pieredze rāda, ka tik maziem aparātiņiem QWERTY klaviatūras mēdz būt gaužām neērtas.

T650 un S500 varam sākt gaidīt jau pavisam drīz, savukārt uz P1 būs nedaudz jāpaciešas. Tas līdz mums atceļos apmēram vasaras vidū.
P1

  
 
 Iepriekšējais →


.


↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies