Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

U-Boat

Stils
U-BoatLaiku pa laikam internetā parādās ziņas par U-Boat pulksteņiem. Līdz šim gan tiem īpaši nepievērsu uzmanību. Bet tad es tos ieraudzīju dzīvē. Un sapratu, ka kādu dienu manu iemīļoto Swatchu nomainīs jauns, skaists un milzīgs U-Boat.

Šie pulksteņi piesaista ar savu absolūto dizaina vienkāršību. Nekā lieka, liela skaidra ciparnīca un lieli, labi saredzami rādītāji. Turklāt kontrastējošās krāsās, kas vēl vairāk palīdz nepārprotami saskatīt pareizo rādījumu.

Lai gan U-Boat ir itāļu firmas lolojums, tiem iekšā dzīvo uzticams Šveices mehānisms, kas neliks vilties. Interesants risinājums ir regulēšanas poga kreisajā pusē. Nez vai tas ir vienkārši tāpēc, lai būtu savādāk, jebšu kā saistīts ar nepieciešamību zemūdenē valkāt pulksteni uz labās rokas. Lai nu kā, kopumā pulksteņi izskatās vienkārši kolosāli.

Starp citu, vai es jau teicu, ka tie ir milzīgi? 5.5 centimetri diametrā. Ja jums tas šķiet maz, paņemiet lineālu. Tas IR daudz. Pirmajā brīdī U-Boat šķiet šokējoši lieli. Bet pie izmēra ari var pierast, un vēlāk "parastie" pulksteņi liksies smieklīgi mazi.

Cena? Nu kāpēc jums viss ir jāsabojā ar cenu... Divi tūkstoši eiro. Par vienu pašu pulkstenīti. Bet toties KĀDU pulkstenīti!

  
 
 Iepriekšējais →
↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies