Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

Modinātājtabletes

Dažādi

ModintjtabletesŠis nu ir kas jauns. Atkal no sērijas modinātājpulkstenis, tikai pavisam, pavisam citā veidolā. Kā jau nopratāt tās ir tabletes. Priekš pamošanās.

Kur slēpjas āķis? Pašās tabletēs. Tās ir kapsulas, kurās ir iemontēts mazs robotiņš. Vakarā pirms gulētiešanas tablete jānorij un jāliekas slīpi. Kad pienāks vajadzīgais mošanās laiks, no kapsulas izšķilsies mazais robotiņš, sameklēs tuvāko kuņģa sieniņu un sāks pa to intensīvi bungāt līdz guļava pamostas.

Diezgan dramatisks pamošanās veids, vai ne? Galvenais esot laicīgi iet uz tualeti, jo robotiņš var izaugt un izlīst pārplēšot vēderu... Hei, kurš teica, ka piektajā aprīlī vairs nedrīkst jokot? April, april...

Patiesībā šajās kapsulās ir vesela gūzma dabīgu vitamīnu (B1, B2, B3, B6, B12, Sibīrijas žeņšeņs, Guaranas sēklu ekstrakts un L-Tyrosine, lai kas tas arī būtu). Kapsula ir veidota no lēni šķīstoša materiāla, kas sairs ilgi pēc tabletes norīšanas, un izdalīs šos mundruma vitamīnus uz rīta pusi. Ar šādiem vitamīniem vēderā cilvēks būšot mundrs un pamodīšoties viegli. Modinātājpulkstenis joprojām ir vajadzīgs.

Ražotāji gan brīdina, ka ir iespējami blakus efekti. Iespējams, ka cilvēkam būs vairāk enerģijas, saulaina pašsajūta un vēlme dziedāt dušā .

Wake Up On Time tabletes maksā 30 dolārus. Ar vienu paku pietiekot mēnesim. Tātad viens dolārs par katru mošanās reizi.

  
 
 Iepriekšējais →


.


↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies