Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

Clocky - ideja piepildījusies

Idejas

Clocky - ideja piepildîjusiesEs gribētu cerēt, ka tas ir pateicoties man. Nu labi - mums "blogeriem", tiem, kas katru dienu priecē tÅ«kstoÅ¡iem cilvēku ar jaunām ziņām. Mēs varam radÄ«t jezgu par pilnÄ«giem niekiem, gluži tāpat kā dzeltenās preses žurnālisti. Un kad jezga ir sacelta, reizēm to sadzird investori. Un tā, kāds investors ir sadzirdējis par Clocky modinātājpulksteni.

"Jezga" par šo mazo briesmonīti pasaules ziņu lapās (un, protams, arī šeit) parādījās tieši pirms diviem gadiem. Tas ir kādas mākslinieces gara darbs - modinātājpulkstenis, kurš mūk prom. Atskanot modinātāja signālam pats pulkstenītis aulēkšiem vien metas prom no gultas un cenšas kaut kur paslēpties. Protams, turpinot bļaut nelabā balsi. Tas liek gulētājam celties augšā un meklēt rokā mazo nešķīsteni, lai to apklusinātu. Un ja jau reiz esi no gultas piecelies, tad atpakaļ jau vairs nekāpsi.

Tātad šobrīd Clocky ir realizējies komerciālā produktā un pieejams par nieka 50 dolāriem. Tas gan izstrādes procesā ir zaudējis fifīgo kažociņu (tas būšot vēlāk pieejams kā papildaprīkojums).

Video labāk neskatieties - sagribēsiet arī sev tādu Clocky!  
 
 Iepriekšējais →


.


↑ uz augÅ¡u          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies