Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

Nost ar skaļajām TV reklāmām

Dažādi
Nost ar skaajm TV reklmmIkdienas scenārijs - tu skaties savu iemīļoto pārraidi par parūkā un saulesbrillēs maskētu sievieti, kas sēžot uz dīvāna stāsta par savu rūgto dzīves pieredzi, kad pēkšņi BLADĀC un ellīgā skaļumā pa visu istabu iedārdas Jaunais Veļaspulveris, Visātrākais Kredīts vai cita tikpat neciešama reklāma. Tu, protams, met pa gaisu to tējas krūzi, kas bija rokā un panikā meklē TV pulti lai izslēgtu skaņu. Fū, beidzot iestājas klusums un sirds lēnām atgūst ierasto ritmu.

Šī ainiņa mums jāpiedzīvo ik pa piecpadsmit minūtēm. Nav tā patīkamākā lieta. Lai no tā izvairītos mūsdienu cilvēks ir iemācījies lejuplādēt TV pārraides savā datorā un baudīt dzīvi bez reklāmām vispār. Bet ko darīt ne-tik-modernam cilvēkam? Viņam noderēs TV Volume Regulator.

Kā jau noprotams no nosaukuma - tas regulē televizora skaņas līmeni. Pilnīgi automātiski. Tas viegli pieslēdzams televizoram un darbojas pilnībā autonomi. Skaļos trokšņus šis aparātiņš spēj pārķert nieka 0.002 sekundēs un attiecīgi pieregulēt skaļumu. Rezultātā varam baudīt TV ar nemainīgu skaļuma līmeni.

Viņpus okeānam šāds rīks maksā 50 dolāru. Gan jau ir pieejams arī pie mums.

  
 
 Iepriekšējais →


.


↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies